Menu
TOPZINE.cz
Hudba

SuperStar je super prostředek, jak se zviditelnit, tvrdí Michal Šeps

Martin Palounek

Martin Palounek

16. 4. 2011

Foto: Superstar Afterparty 11.dubna 2011!Fotogalerie!V pondělí 11. dubna proběhlo v pražské Incheba Areně první vyřazování finalistů Česko Slovenské SuperStar. Po vyhlášení se v klubu Hard Rock Café konala afterparty s finalisty a Topzine.cz samozřejmě nemohl chybět.

Foto: Superstar Afterparty 11.dubna 2011

Foto z Afterparty 11. dubna v Hard Rock Café, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Pondělní atmosféra byla nabitá emocemi. Nikdo z účinkujících již nemohl nijak ovlivnit výsledky hlasování, takže všichni jen napjatě čekali na konečný verdikt. Novinkou v tomto ročníku je, že porotci disponují možností využít takzvanou divokou kartu, čili v případě, že se rozhodne o využití této pravomoci a za návrhem budou stát minimálně tři porotci, soutěžící s nejmenším počtem hlasů se vrací zpět do hry. Tuto možnost je však možné využít pouze jednou za celé finále, ať už porotci divokou kartu odsouhlasí či nikoliv.

Podle všech očekávání jako první vypadla Klaudia Pappová. V jejím případě se jednalo téměř o vysvobození, porota jí pořádně naložila. Druhý vyhazov byl ovšem mnohem zajímavější. V čekárně skončil i Petr Ševčík, který, podle pozdějších slov, očekával, že po nevydařeném výkonu dost pravděpodobně skončí. Fanoušci ho ovšem nenechali padnout, a tak jako druhá skončila v soutěži Monika Povýšilová. Porotci protentokrát trumfovou divokou kartu nevyužili.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_04_11_superstar/]

Ihned po skončení natáčení jsme se odebrali do pražského Hard Rock Café, kde se konala afterparty. Obě slečny již byly v celkem dobré náladě a vše si jaksepatří užívaly. V této fázi již není tak důležité, kdo skončí na kterém místě, protože základní úkol, se kterým tam většina soutěžících jde, je se zviditelnit. A pro obě děvčata tím byl úkol splněn.

Když jsme dorazili do klubu, první, koho jsme potkali, byla Gabriela Gunčíková, se kterou jsme okamžitě navázali řeč.

Jak si užíváš párty? Po tom, cos dnes prožila?

Gabriela: Úplně super. Protože tohle… to já miluju, jako tadyty kytary a takový ty věci, co tady jsou, to je přesně, co já fakt můžu.

A co budeš dělat, až to tady dneska skončí?

Gabriela: Myslíš, až skončí tahle párty? No, tak to půjdu spát (smích). Jsem unavená po všech těch stresujících obdobích a po těch náročných dnech, takže půjdu spát.

Dále naší pozornosti neunikl bezprizorně se procházející Martin Harich. Prostředí afterparty mu evidentně nebylo příliš příjemné a na rozdíl od ostatních finalistů se nijak zvlášť nezapojoval do konverzace. Přesto jsme mu jeden dotaz položili.

Jak se po dnešku cítíš?

Martin: Jsem šťastný, je to super, jsem rád, že jsem postoupil. Ještě je toho ale hodně přede mnou a samozřejmě se musím připravit na další kolo…

Mimo nahrávaný rozhovor nám ještě sdělil, že mu dost vadí, jak všichni okolo něj řeší byznys, zatímco jemu jde o zpěv, o nic víc. To je celkem svérázný názor, ovšem s nejlepšími odpověďmi přišel vzápětí Michal Šeps. Popovídal jsem si s ním i neoficiálně a můžu jen potvrdit informace, které se šíří v jiných mediích, a sice, že se v žádném případě nejedná o nějakého pozéra. On takový opravdu je a to, že se neumí a nechce přetvařovat, mi na něm přišlo velice sympatické.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_04_11_superstar_afterparty/]

Jak se ti podařilo takhle během chvíle vyřídit tu Jamajku?

Michal: Za to nemůžu já, prostě mi zaplatí cestu a budu tam hrát, těším se na to.

A plánuješ, že do toho teda opravdu půjdeš?

Michal: Stoprocentně tam pojedu, tu šanci prostě musím využít! Pojedu tam a zůstanu tam už navždy (smích).

Protože jsme se dali po prvních dotazech do řeči a jeho názory mi přišly dost zajímavé, vytáhl jsem diktafon podruhé a s jeho svolením jsem položil ještě jeden dotaz.

Jaký je vlastně tvůj názor na Superstar jako soutěž?

Michal: Jako můj názor… je to určitě super prostředek, jak se zviditelnit, ale to, co to obnáší kolem, to je úplně v prdeli, s odpuštěním. Všude ty fotografové, máš je úplně u držky a člověk by je nejradši rozsekal, fakt mě to sere prostě. Mi vadí, že prostě točí každou píčovinu, co prostě tady dělám, vole, mě sere, že nemám to soukromí a nemůžu ani nikam jít, sbalit se do prdele, nic, vole

Od mého příchodu na afterparty jsem chtěl položit jeden dotaz Petru Ševčíkovi. Celkem obstojně se mu ovšem dařilo se mi vyhýbat, případně byl ve chvíli, kdy jsem s ním chtěl udělat rozhovor, pod palbou fotografů. Nakonec se ale mé snažení vyplatilo.

Jak ti dneska bylo na tom popravčím špalku?

Petr: Popravdě řečeno, je jenom jeden člověk, kterýmu jsem to z nás všech přál víc… a to byla Monika. Jako kdyby tam stál Leoš mezi náma dvěma, tak bych si přál, aby vypadla Monika.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

SuperStar je super prostředek, jak se zviditelnit, tvrdí Michal Šeps