Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sugababes hlásí velkou změnu a sladké nové album

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

30. 10. 2009

Sugababes

Britské popové trio Sugababes se letos na pozadí vydání nového alba dočkalo velkých změn. 21. září ze skupiny odešla Keisha Buchanan a nedlouho poté její místo obsadila účastnice Eurosongu, Jade Ewen. Trefně nazvané album Sweet 7 vyjde 23. listopadu 2009.

Zdroj: aceshowbiz.com

Zdroj: aceshowbiz.com

Původně se ale mělo jmenovat LP7. Buchanan o něm řekla, že je víc britské: „Dává nám to novou energii. Myslím, že jediná věc, co jsme chtěli udělat bylo přijít s něčím novým.“ Jednu z písniček, No More You, napsal americký textař a producent Ne-Yo. Keisha Buchanan srovnala song s Rihanniným Hate That I Love You nebo Take a Bow, které jsou také z jeho dílny. Sugababes o Rihanně žertovaly, že je jako čtvrtý člen skupiny – poslouchá všechny písničky a říká, co se jí líbí a co ne. Album nabídne i duet Miss Everything s rapperem Seanem Kingstonem.

Poté ale v září Keisha Buchanan odešla a Sugababes na její místo přijali účastnici Eurosongu, Jade Ewen. Fanoušci následně obvinili Amelle Berrabah, že to byla ona, kdo Keishu ze skupiny vyhodil. Obdržela tisíce urážlivých dopisů, z nichž prý dokonce jeden obsahoval i výhružku smrti, a skončila na soukromé klinice. Skupina musela odvolat veškerá živá vystoupení.

Album, které má vyjít 23. listopadu bylo pozměněno a dostalo název Sweet 7. „Je to o vzpomínání, kým jsme, a úvahách, kým bychom mohly být,“ řekla Amelle o nadcházejícím vydání. „Milujeme tuto skupinu. Milujeme to, co děláme. A milujeme fakt, že každé album je jiné než to předchozí.“
The YouTube ID of -aPP9cqLXqg&hl=cs&fs=1&“></param><param name=“allowFullScreen“ value=“true“></param><param name=“allowscriptaccess“ value=“always“></param><embed src=“http://www.youtube.com/v/-aPP9cqLXqg&hl=cs&fs=1&“ type=“application/x-shockwave-flash“ allowscriptaccess=“always“ allowfullscreen=“true“ width=“560″ height=“340″></embed></object> is invalid.

Jako první singl alba a poslední pro Keishu jako členku skupiny vyšel song Get Sexy, který zabodoval v žebříčcích a dosahuje až ke druhému místu.
Druhý singl About a Girl vyjde 9. listopadu. Video bylo původně natočeno s Keishou, ale krátce po jejím odchodu bylo předěláno a natočeno znovu s Jade.

I když bývalá členka Sugababes, Keisha Buchanan, trvá na tom, že neodešla dobrovolně, popírá jakékoli drama ve skupině. V současnosti se hodlá zabývat svou solovou kariérou u Island Records.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sugababes hlásí velkou změnu a sladké nové album