×
TOPZINE.cz

Sugababes hlásí velkou změnu a sladké nové album

Sugababes

Britské popové trio Sugababes se letos na pozadí vydání nového alba dočkalo velkých změn. 21. září ze skupiny odešla Keisha Buchanan a nedlouho poté její místo obsadila účastnice Eurosongu, Jade Ewen. Trefně nazvané album Sweet 7 vyjde 23. listopadu 2009.

Zdroj: aceshowbiz.com
Zdroj: aceshowbiz.com

Původně se ale mělo jmenovat LP7. Buchanan o něm řekla, že je víc britské: „Dává nám to novou energii. Myslím, že jediná věc, co jsme chtěli udělat bylo přijít s něčím novým.“ Jednu z písniček, No More You, napsal americký textař a producent Ne-Yo. Keisha Buchanan srovnala song s Rihanniným Hate That I Love You nebo Take a Bow, které jsou také z jeho dílny. Sugababes o Rihanně žertovaly, že je jako čtvrtý člen skupiny – poslouchá všechny písničky a říká, co se jí líbí a co ne. Album nabídne i duet Miss Everything s rapperem Seanem Kingstonem.

Poté ale v září Keisha Buchanan odešla a Sugababes na její místo přijali účastnici Eurosongu, Jade Ewen. Fanoušci následně obvinili Amelle Berrabah, že to byla ona, kdo Keishu ze skupiny vyhodil. Obdržela tisíce urážlivých dopisů, z nichž prý dokonce jeden obsahoval i výhružku smrti, a skončila na soukromé klinice. Skupina musela odvolat veškerá živá vystoupení.

Album, které má vyjít 23. listopadu bylo pozměněno a dostalo název Sweet 7. „Je to o vzpomínání, kým jsme, a úvahách, kým bychom mohly být,“ řekla Amelle o nadcházejícím vydání. „Milujeme tuto skupinu. Milujeme to, co děláme. A milujeme fakt, že každé album je jiné než to předchozí.“
The YouTube ID of -aPP9cqLXqg&hl=cs&fs=1&“></param><param name=“allowFullScreen“ value=“true“></param><param name=“allowscriptaccess“ value=“always“></param><embed src=“http://www.youtube.com/v/-aPP9cqLXqg&hl=cs&fs=1&“ type=“application/x-shockwave-flash“ allowscriptaccess=“always“ allowfullscreen=“true“ width=“560″ height=“340″></embed></object> is invalid.

Jako první singl alba a poslední pro Keishu jako členku skupiny vyšel song Get Sexy, který zabodoval v žebříčcích a dosahuje až ke druhému místu.
Druhý singl About a Girl vyjde 9. listopadu. Video bylo původně natočeno s Keishou, ale krátce po jejím odchodu bylo předěláno a natočeno znovu s Jade.

I když bývalá členka Sugababes, Keisha Buchanan, trvá na tom, že neodešla dobrovolně, popírá jakékoli drama ve skupině. V současnosti se hodlá zabývat svou solovou kariérou u Island Records.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..