Menu
TOPZINE.cz
Módní trendy

Stylové oblečení můžete mít i během těhotenství

Nastávající maminka je symbolem ženskosti par excellence, a proto by těhotenská móda měla podtrhovat krásu, která je v době očekávání miminka na každé ženě znát ještě více. Dnešní návrháři myslí i na budoucí maminky a přichází se stylovým a pohodlným oblečením. Máme pro vás jeden tip.

FOTO: Móda pro těhotné

Móda pro těhotné v Mamashopu, Zdroj: 2media.cz

Elegantní look do kanceláře či na pracovní schůzku nebo pohodlná ležérnost pro volný čas, to nabízí Mamashop. Stačí si vybrat ze široké nabídky – šaty a sukně, kalhoty, trička a svetry, spodní a noční prádlo, plavky a sportovní oblečení. Zaručuje se prvotřídní kvalita a dokonalá pohodlnost, která je v těhotenství tolik důležitá pro dobrý pocit z nošeného oblečení.

FOTO: Móda pro těhotné

Kolekce Pietro Brunelli – Mamashop

Jedinečný je také výběr jeansových kalhot pro těhotné ženy, které se chtějí držet svého oblíbeného stylu i s rostoucím bříškem a nadále být sexy v dokonale padnoucích kalhotách. Na výběr jsou džíny se čtyřmi typy výšky pasu, které můžete nosit od ranných měsíců těhotenství až po porod, než se upraví postava.

FOTO: Móda pro těhotné

Móda pro těhotné v Mamashopu

Mamashop spolupracuje s módní návrhářkou Katarinou Szekelyovou-McKinney známou též jako Seky, původem Slovenkou, která od svých 16 let žije v USA. Zde vystudovala módní návrhářství a poté pracovala pro úspěšné značky, jako jsou Guess, London Fog, Brooks Brothers, Adrienne Vittadini a Casual Corner. Je dvojnásobnou maminkou, své modely si tedy vyzkoušela doslova na vlastní kůži. V obchodě můžete najít i kousky od dalších návrhářů.

FOTO: Mamashop: Móda pro těhotné

Móda pro těhotné v Mamashopu

V příjemném prostředí obchodu na vás kromě široké nabídky čeká také profesionální obsluha a sklenice vody, abyste se cítila stejně dobře jako doma. Obchod najdete v ulici Bělohorská 85 v Praze 6 – Břevnově a vybírat můžete také na www.mamashop.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stylové oblečení můžete mít i během těhotenství