Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Stylingové tipy jak vypadat štíhleji: Zamaskujte vánoční kila

Redakce

Redakce

15. 1. 2013

Přibrala jste přes Vánoce nějaké to kilo a na hubnutí nemáte čas? Chytrým oblékáním můžete opticky zeštíhlit i o několik velikostí. Přesvědčte se sama!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/jak-schovat-povanocni-kila-styling/]

Zamilujte si tvarovací spodní prádlo

Vidíte celebritu na červeném koberci, která má v extrémně přiléhavých šatech dokonalou figuru bez jediného špíčku ani nejmenšího záhybu? To není nadpřirozená bytost z jiné planety, jen má na sobě tvarovací spodní prádlo. Například Katy Perry přiznala, že právě „stahovačky“ její postavu zeštíhlí z velikosti 38 na 34. Pokud si chcete takovéto kouzelné spodní prádlo pořídit i vy, na internetu najdete široký výběr všech možných typů, takže vyberete vaší postavě přesně na míru.

Vyházejte z šatníku velké oblečení

Snad nejhorší mýtus je myslet si, že kila navíc schováte pod volné, o několik čísel větší oblečení. To vás naopak ještě více rozšíří. Proto se rozlučte s velkými svetry a začněte nosit oblečení, které odpovídá vaší velikosti a hlavně postavě.

Postavte se před zrcadlo a prohlédněte se. Jaká část vašeho těla se vám líbí více a kde jsou vaše nedostatky? Pokud máte například štíhlejší stehna, ale problematické je vaše bříško, nebojte se koupit si užší sukni a k ní zvolte halenku volnějšího střihu. Ale ujistěte se, že je tato halenka ve vaší správné velikosti a nekupujete si zbytečně větší kousek. Ve výsledku budete vypadat stokrát lépe, než kdybyste se schovávala pod obrovskými svetry.

Síla černobílého outfitu

Hlavním úkolem je opticky zeštíhlit postavu. Skvělý způsob, jak toho dosáhnout, je pořídit si sukni, šaty či kalhoty v bílé barvě s černým pruhem po stranách. Tento báječný tip může opticky zeštíhlit nejméně o jednu velikost. Když váš outfit doplníte béžovými lodičkami, budete za hvězdu! Právě béžová barva vám opticky protáhne nohy o několik centimetrů až na délku Heidi Klum.

Mrkváče pro hrušky a áčková sukně pro jablka

Pokud jste postava hrušky, tedy vaše problémové partie jsou stehna a zadeček, dejte šanci mrkváčům. Rozšířené nohavice vyváží širší boky a opticky vám zeštíhlí a prodlouží nohy. Navíc si můžete vzít opravdu vysoké boty na pohodlném klínkovém podpatku, které pod nohavicemi nebudou vidět.

Je vaše problémová partie větší bříško? Pak parádu uděláte v sukni střižené do áčka. Ta vám opticky zeštíhlí váš pas. Ideálně si ještě k šatům pořiďte širší zavinovací pásek, který vytvoří ještě větší iluzi úzkého pasu.

Chcete zůstat trendy, aniž byste utrácela tisíce za nový šatník? Soustřeďte se na doplňky. Barevné prsteny, šik náramky, šály a šátky většinou nestojí tolik a je to skvělý způsob, jakým budete následovat světové módní trendy!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stylingové tipy jak vypadat štíhleji: Zamaskujte vánoční kila