Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Student’s Club UL Eguana v Ústí nad Labem

Redakce

Redakce

9. 4. 2010

Studentský klub UL Eguana v Ústí nad Labem nabízí bohaté kulturní zpestření téměř každý den v týdnu. Program je multikulturní, kromě hudební produkce můžou návštěvníci zhlédnout divadelní představení, různé show nebo si zahrát turnaje jak ve stolním fotbálku, tak v deskových či karetních hrách.

Sunshine U Leguána, Zdroj: Archív

Sunshine U Leguána, Zdroj: archiv

Už půl roku uplynulo od otevření studentského klubu UL Eguana s pracovním názvem U Leguána. V prostorách pestrých leguánských barev, kde je hlavní nekuřácký sál, prostor s fotbálky a kuřácká místnost, můžete zajít nejen na koncert nebo divadlo, ale třeba i jen posedět, pokecat a dát si pivko. Zavírací doba je příjemná, ceny drinků přívětivé.

Co se týče hudební dramaturgie, snaží se o koncerty známých a méně známých kapel, zvlášť je pak nakloněna hudbě jazzové. Návštěvníci klubu zde měli šanci poslechnout si například Sunshine, Skyline, Geoff Tyson, Otto Hejnic Trio a jiné, v příštích měsících se mohou těšit například na FUD Art Fest, turnaj ve stolním fotbálku nebo koncert Sunflower Caravan.

Klub U Leguána mimo jiné nabízí prostory pro uspořádání koncertu či jiné akce. Příjemná obsluha a vedení klubu si rádi poslechnou jakýkoli nápad, který by mohl nějakým způsobem vylepšit či doplnit program.

Otevírací doba od pondělí do soboty je vždy od 17:00 do 02:00 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Student’s Club UL Eguana v Ústí nad Labem