Menu
TOPZINE.cz
Studium

Studenti budou opět diskutovat se zástupci firem o leadershipu

Redakce

Redakce

25. 1. 2012

Tento týden se ve dnech 26. – 27. ledna na Vysoké škole ekonomické v Praze uskuteční jedinečná akce Entrepreneurial Leadership Forum. Událost je pokračováním série seminářů pořádaných v loňském roce studentskou organizací AIESEC a přímo navazuje na velmi úspěšné Youth To Leadership fórum konané loni touto dobou. 

Studenti na panelové diskuzi

Zdroj: archiv Aiesec

Akce umožní českým studentům, společnostem a zástupcům veřejné sféry, a to především z oblasti školství, diskutovat o leadershipu nebo se účastnit workshopů, které se zaměří na leadership v reálných situacích a na to, jak je vnímán společností.

Akce je určena pro studenty se zájmem o vlastní kariéru, kterým není lhostejný budoucí vývoj české společnosti. Letos by se jich mělo sejít až 400. Podpořit jejich vizi a nápady přijdou zástupci celé řady firem, které se ve spolupráci s AIESEC dlouhodobě podílejí na rozvoji leadershipu mezi mladými lidmi.

Při oficiálním zahájení bude mít hlavní projev pan Jiří Vévoda, člen představenstva ČSOB. „Poté bude následovat slavnostní podepisování partnerství mezi AIESEC Česká republika a ČSOB, a.s. jako leadership partnera AIESEC. Podpisovat bude Jiří Vévoda a Zuzana Jančovičová,“ uvádí Stanislava Baslerová, projektová manažerka a členka organizace AIESEC.

Vzhledem k velkému zájmu účastníků jak ze strany studentů, tak ze strany firem bude letos akce o jeden den rozšířena. „A právě den navíc je věnovaný zájemcům o vlastní podnikání, kteří se mohou těšit na širokou nabídku workshopů a seminářů, právě o tuto oblast,“ dodává Stanislava Baslerová. Jak začít vlastní podnik, co obnáší podnikání, vytváření podnikatelského záměru, to vše je připraveno na druhý den akce.

Studenti na workshopu

Jak Leadership agenda (26. 1.), tak Entrepreneurial agenda (27. 1.) jsou pro účastníky z řad studentů zdarma. První den je rozdělen do tří bloků (vzdělávací, diskusní a pracovní), přičemž všechny začínají v 9:30 v areálu Vysoké školy ekonomické v Praze. Během oběda formou bufetu bude možnost pobavit se s účastníky více. Po obědě budou následovat panelové diskuse a workshopy, během kterých se účastníci aktivně zapojí do rozvoje leadershipu v České republice. Podnikatelky a manažerky jistě potěší i panelová diskuze s tématem Woman in Leadership?

Zájemci se stále mohou ještě registrovat na stránkách http://aiesec.cz/elf/, kde najdou i podrobnější informace.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Studenti budou opět diskutovat se zástupci firem o leadershipu