Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Student Fest není jen pro studenty

Redakce

Redakce

23. 2. 2010

ChaoticSledujete hudební scénu, podporujete začínající kapely a v klubech jste jako doma? Pokud ano, tak vás jistě zaujme akce konaná 31. března ve čtyřech pražských klubech.

Kapela Chaotic, Zdroj: chaotic.cz

Kapela Chaotic, Zdroj: chaotic.cz

Zajímavý nápad byl poprvé zrealizován loni, kdy se festival konal v Rock café a ve Vagonu, a protože jsou kluby doslova přes ulici, mohli návštěvníci přebíhat dle libosti za svými oblíbenými interprety. Letos se k těmto dvěma připojil ještě klub Karlovy univerzity K4 a také Chapeau Rouge.

Z interpretů si jistě vybere každý a nejednou zaváhá, do kterého klubu se vydat. Ska, reggae či dancehall zastoupí například Basta Fidel, mladá německá kapela Bojitos, která míchá latino, funk a raggae či mladí Chaotic, sbírající jedno ocenění za druhým.

The Puppits, Foto: Kateřina Suchánková, Topzine.cz

The Puppits, Foto: Kateřina Suchánková, Topzine.cz

Pro ty, které zatím rozšiřující se ska-boom nepohltil, zde budou originálně metaloví Hentai Corporation, rockeři The Pooh, Afterspoon hrající dle svých slov grunge´n´roll nebo The Puppits, kteří vás svou hudbou i výstupem přenesou do šedesátých let a éry Led Zeppelin či The Doors.

Ještě stále váháte? Seznam interpretů nekončí, namátkově třeba Simple muffin, Skalená treska, Freaky Art nebo Zelená konev; kompletní výčet spolu se všemi podrobnostmi najdete na stránkách festivalu.

Jako poslední zbývá uvést, že Student Fest není postaven jen na podpoře studentských kapel, ale také na studentském publiku, a proto mají studenti vstupné na celou akci za sto korun, ostatní si ještě stovku připlatí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Student Fest není jen pro studenty