Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Striptýz a zvracení se jako dárek k výročí nehodí

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

23. 6. 2010

Vaše výročí se blíží a vy nevíte, co darovat svému protějšku? Není to úplně jednoduché a záleží na spoustě okolností. Několik rad, kterým dárkům se raději vyhnout, určitě může pomoci.

Prsten, Zdroj: photobucket.com

Prsten, Zdroj: photobucket.com

Nejprve se musíte zamyslet nad tím, kolik můžete a chcete investovat. Druhou zodpovězenou otázkou bude, co vašeho milého zajímá, jaké má koníčky, popřípadě co by mu slušelo. A třetí snad jen kam onen perfektní dáreček schovat, aby nebyl objeven předčasně.

Co (ne)darovat něžnému pohlaví

Dárky pro ženy jsou poněkud snadnější záležitostí. Teoreticky. Prstýnky, náramky, řetízky či náušnice jsou velice často preferovanou volbou ke slavnostnějším příležitostem. Pozor ale na to, aby slečna mohla pod tíhou šperků vůbec chodit. A aby její kontrola rentgenem na letišti netrvala déle než následný let.

Takový flakon s drahým francouzským parfémem bývá někdy dokonce i nešťastnou volbou. To když si obdarovaná myslí, že zapáchá. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, musíte si být více než jistí, že vaše vyvolená není tímto typem ženy.

Parfém, Zdroj: photobucket.com

Parfém, Zdroj: photobucket.com

A už vůbec nekupujte adrenalinový zážitek v případě, že se vaší přítelkyni zvedá žaludek již při chůzi na schodech. Asi jen málokterá z nich by pak chtěla úžasné video ze seskoku padákem, kde hrají zvratky hlavní roli. Ani procházka botanickou zahradou pro alergičku nebude tím geniálním nápadem, jak si zprvu někdo myslel.

Večeře při svíčkách, kytice růží, lákavá koupel plná vonných olejů a svíček rozesetých kolem dokola vany, to je jistě to pravé ořechové. Jen mizivé procento žen by nemělo slzy dojetí na krajíčku.

S mužem to také není jednoduché

Ti muži. S těmi to nebude tak lehké. Někteří jsou rozmazlenější a vybíravější než kdejaká žena. Jednoho zajímá fotbal, druhého hokej a další je na motorky.

Moses Mabhida Stadium, Zdroj: photobucket.com

Moses Mabhida Stadium, Zdroj: photobucket.com

Pro fanouška dvaadvaceti bláznů honících se za kulatým nesmyslem by se jistojistě slušel zařídit zájezd do Afriky, kde právě probíhá fotbalové mistrovství světa. Jenže ne každá žena disponuje takovou finanční zásobou, aby tam svého prince poslala.

Hokejový fanatik má přes léto tak trochu smůlu, ale permanentka na příští sezonu na stadion jeho oblíbeného klubu určitě není k zahození a navíc je cenově přijatelná.

Stiptýz nebo zástěru?

Pokud mu koupíte kuchařskou zástěru a on raději opravuje auta, bude ji používat jako hadr na špinavé ruce, což nikoho zřejmě nepotěší. A VIP vstupenka do striptýzového baru by se jemu sice líbila, ale zvažte svoji žárlivost, až se odtamtud vrátí. Dostat na závěr válečkem na těsto by nebyla nejlepší vizitka.

Elektronika bývá celkem dobrým dárkem, ale vězte, že i když je muž na první pohled nadšený, kamarádům v hospodě u piva poví, jak jste vybrala šílenou značku a že chtěl raději nové domácí kino, namísto monitoru k počítači.

Domácí kino, Zdroj: photobucket.com

Domácí kino, Zdroj: photobucket.com

„Dnes se o nic nestarej, tady máš ovladače, otevřené pivo a já ti jdu uvařit oblíbený oběd,“ to je věta, která ze ženy udělá bohyni. Ale i nové sexy prádélko bude skvělým dárkem. Nehledě na to, že obdarovaní budou oba dva.

Závěrem nutno konstatovat, že žádný dárek se nemůže rovnat vaší společné lásce a době, kterou jste spolu v dobrém i zlém a právě v tento den ji budete oslavovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Striptýz a zvracení se jako dárek k výročí nehodí