×
TOPZINE.cz

Stmívání: Zatmění. Fotografie líbajících se protagonistů!

the_twilight_saga_s_eclipse08Pro fanoušky Sagy Twilight bude toto opravdová lahůdka: byly zveřejněny nové fotky z nadcházejícího dílu Zatmění, které nám představí Bellu a Edwarda v intimních chvilkách.

Eclipse
Kristen Stewart a Robert Pattinson

Fotky byly objeveny na webové stránce robsessedpattinson.com. Odhalují líbací a vášnivé scény Edwarda Cullena (Robert Pattinson) a jeho lásky Belly Swan (Kristen Stewart). Fotky pocházejí z louky, která už byla viděna na fotkách dříve a v knižní předloze (Stephenie Meyer) jí byl poskytnut značný prostor.

Nově zveřejněné fotky dodávají k chystané premiéře značné diskuze o tom, co bude dál. Fanoušci dychtivě čekají na další snímky a nemůžou se dočkat, až uvidí Bellu v Edwardově náručí. Takové šílenství propuklo po prvním filmu, který nese název Stmívání, a po přečtení všech čtyř knih.

Eclipse
Kristen Stewart a Robert Pattinson

Příběh nás opět zavede do upířího, vlkodlačího a lidského života, kde každého čeká spousta překážek. Bella je přinucena si vybrat mezi svou láskou Edwardem a přítelem Jacobem Blackem (Taylor Lautner). Toto rozhodování ovšem vyvolá značné rozepře mezi dvěma klany.

Kristen Stewart a Robert Pattinson
Kristen Stewart a Robert Pattinson

Režie se ujal David Slade, scénář napsala Melissa Rosenberg .

Premiéra je plánovaná na 30. června v USA.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..