Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Stmívání: Rozbřesk okamžitě navazuje: Natáčení začne v říjnu!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

13. 2. 2010

Breaking-Dawn-Wallpapers-breaking-dawn-1804276-1280-1024Ačkoli je natáčení naplánováno, není ještě rozhodnuto, zda se film nerozdělí na dvě části.

Breaking Dawn

Breaking Dawn

Hlavní představitel filmu Robert Pattinson potvrdil, že také ještě nemá jasno v tom, zda se bude natáčet Rozbřesk (Breaking Dawn) jako jeden celek, nebo se ještě rozdělí. Podle producenta je začátek natáčení naplánován na letošní říjen.

Zdroje informovaly, že Summit Entertainment stále spolupracuje se Stephanii Meyer a zatím se nerozhodlo o tom, jak s filmem naložit. Scénář bude sepsán Melissou Rosenberg.

Je ale jasné, že Rozbřesk se bude natáčet těsně po uvedení třetího dílu Sagy Twilight: Zatmění (Eclipse). Fanoušci se ovšem děsí toho, aby toto rozseknutí filmu nenastalo, jako tomu bude u šestého Harryho Pottera.

Natáčení bude probíhat ve Vancouveru, v Kanadě.

Breaking Dawn je pokračováním milostného příběhu jedné smrtelnice Belly (Kristen Stewart) a vegetariánského upíra Edwarda (Robert Pattinson), kteří se tentokrát utkají v trablích nového života a dalších lásek. Vedle hlavních představitelů opět uvidíme i vlkodlaka Jacoba (Taylor Lautner) a Bellinu nejlepší kamarádku a Edwardovu sestru Alici (Ashley Greene).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stmívání: Rozbřesk okamžitě navazuje: Natáčení začne v říjnu!