Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Stmívání Eclipse nestihne premiéru? Režisérovi se nelíbí některé scény

Veronika Jílková

Veronika Jílková

21. 4. 2010

Robert Pattinson a Kristen StewartZbývají necelé dva měsíce do premiéry třetího snímku Sagy Twilight s názvem Eclipse. Ale režisérovi se nezamlouvají některé scény, takže se musí přetočit. Stihne Zatmění svoji premiéru?

Robert Pattinson a Kristen Stewart

Robert Pattinson a Kristen Stewart

Sumit Entertainment potvrdil, že potřebuje přetočit nějaké scény z filmu odehrávající se v kanadském Vancouveru. Režisér filmu David Slade oznámil, že některé záběry jsou nepovedené, nedotočené, nepřesné a proto se potřebuje vrátit do Kanady a napravit chyby. Se svým filmem je ale nadmíru spokojený a tvrdí, že je to nejlepší snímek z celé Twilight série.

Více článků o sérii Stmívání naleznete tady.

„Tyto opravy byly plánované po dobu celého natáčení, jako se to dělá u většiny filmů, ale naštěstí nám to nezabere moc času a premiéru to tím v žádném případě neohrozí,“ podotkl David.

Režisér David Slade

Režisér David Slade

Co se bude točit znovu?

A o které scény se vlastně jedná? Například scénu s Bellou a Edwardem na louce je potřeba přepracovat. Problém je také s několika bojovými sekvencemi.

Díky štábu s Davidem, Catherine Hardwicke a herci by se vše za tři dny mělo zvládnout. Denně budou pracovat 18 hodin, aby pak fanoušci mohli sledovat Bellu (Kristen Stewart), která volí mezi svou láskou Edwardem (Robert Pattinson) a přítelem Jacobem (Taylor Lautner).

Film má v Americe premiéru 30. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stmívání Eclipse nestihne premiéru? Režisérovi se nelíbí některé scény