Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Steven Spielberg a Michael Bay společně točí s mimozemšťany

Redakce

Redakce

6. 5. 2010

Steven Spielberg, tak s tímhle jménem má snad každý spojen americký sci-fi film E.T. Mimozemšťan, který je mimo jiné oceněn šesti Oscary. Spielberg však chystá další trhák s mimozemskou tematikou. Tentokrát mu k tomu bude nápomocen Michael Bay, který si prozatím našel zálibu hlavně v robotech.

Steven Spielberg a Michael Bay Zdroj: ramascreen.cz

Hlavními hrdiny sci-fi románu I Am Number Four jsou náctiletí mimozemšťané, kteří unikli před zničením jejich rodné planety Lorien. To ale devět mimozemských cizinců ještě neví, že ani Země pro ně nebude útočištěm. Právě onen znepřátelený druh, kterým byli vyhnáni z jejich domova, se totiž snaží zničit i naši planetu.

Do hvězdného obsazení byli vybráni herci jako jsou Alex Pettyfer, Sharlto Copley, Teresa Palmer, Dianna Argon, Kevin Durand nebo Callan McAuliffe. Jejich výkony budeme moci zhodnotit už v únoru příštího roku.

Transformers

Transformers

Zatím nám nezbývá než čekat a doufat, že film bude aspoň trochu úspěšný jako druhý díl Transformers, který se podle kritiků až moc podobá právě ději románu I Am Number Four. Transformers 2 byl ale kritiky přijat velmi dobře a jen čas ukáže, jestli si za I Am Number Four zaslouží Spielberg a Bay pochvalu, nebo černý puntík.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Steven Spielberg a Michael Bay společně točí s mimozemšťany