Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Steven Seagal dorazí na Rock for People 2014. S kytarou!

Vojtěch Tkáč

Vojtěch Tkáč

1. 5. 2014

Program festivalu Rock for People 2014 se rozrůstá o vážně neobvyklé jméno. V červenci do Hradce přijede legenda akčních filmů Steven Seagal a zahraje zde se svým Blues Bandem. Po loňském koncertu Karla Gotta by mohlo jít o další nečekanou senzaci.

Steven Seagal zahraje na Rock for Peope. | zdroj: oficiální web interpreta

Steven Seagal zahraje na Rock for Peope. | zdroj: oficiální web interpreta

Málokdo ví, že filmová mlátička a ikona 90. let se muzice věnuje téměř padesát let! Svou první kytaru dostal ve 12 letech a už tehdy propadl blues. „Myslím, že blues je základ veškeré hudby. Na začátku byl právě tento žánr a muzikanti ani milovníci hudby na to nezapomínají,“ řekl Seagal ve video rozhovoru pro jeho oficiální web. Ve své hudební tvorbě s ním mísí také styly jako rock, world music a pop.

Seagal na tuzemském Rock for People vystoupí v rámci evropského turné, které jej zavede do Londýna, Berlína či Vilniusu. Na koncertech představí skladby ze dvou řadových alb, to poslední vyšlo v roce 2006 a nese lehce nadutý název Mojo Priest.

Herec se za svou kariéru představil v desítkách filmů. Mezi nejznámější patří Přepadení v Pacifiku, Aljaška v Plamenech, Nemilosrdná spravedlnost či Tajný agent Jack T., kde si mimochodem Seagal zahrál i na oblíbenou kytaru. Uvidíme v jaké roli se představí na pódiu Rock for People.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Steven Seagal dorazí na Rock for People 2014. S kytarou!