Steven Seagal dorazí na Rock for People 2014. S kytarou!

Program festivalu Rock for People 2014 se rozrůstá o vážně neobvyklé jméno. V červenci do Hradce přijede legenda akčních filmů Steven Seagal a zahraje zde se svým Blues Bandem. Po loňském koncertu Karla Gotta by mohlo jít o další nečekanou senzaci.

Steven Seagal zahraje na Rock for Peope. | zdroj: oficiální web interpreta
Steven Seagal zahraje na Rock for Peope. | zdroj: oficiální web interpreta

Málokdo ví, že filmová mlátička a ikona 90. let se muzice věnuje téměř padesát let! Svou první kytaru dostal ve 12 letech a už tehdy propadl blues. „Myslím, že blues je základ veškeré hudby. Na začátku byl právě tento žánr a muzikanti ani milovníci hudby na to nezapomínají,“ řekl Seagal ve video rozhovoru pro jeho oficiální web. Ve své hudební tvorbě s ním mísí také styly jako rock, world music a pop.

Seagal na tuzemském Rock for People vystoupí v rámci evropského turné, které jej zavede do Londýna, Berlína či Vilniusu. Na koncertech představí skladby ze dvou řadových alb, to poslední vyšlo v roce 2006 a nese lehce nadutý název Mojo Priest.

Herec se za svou kariéru představil v desítkách filmů. Mezi nejznámější patří Přepadení v Pacifiku, Aljaška v Plamenech, Nemilosrdná spravedlnost či Tajný agent Jack T., kde si mimochodem Seagal zahrál i na oblíbenou kytaru. Uvidíme v jaké roli se představí na pódiu Rock for People.

Steven Seagal dorazí na Rock for People 2014. S kytarou!
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář Steven Seagal dorazí na Rock for People 2014. S kytarou!

  1. cc..tak jistě že individue1lned dhooda s autorem me1 přednost, podle autorske9ho ze1kona. jen že pokud třeba bude o distribuci velkfd ze1jem, budou se muset pte1t všichni. kdyby potom chtěl někdo distribuovat film např. na DVD, musel by se pte1t, jestli si může nechat zaplatit cenu me9dia atd. ad absurdum, i takhle můžou tvůj film použedt a distribuovat universal studios, pokud za to nebudou vybedrat vstupne9, což by si oni asi mohli dovolit, kdyby chtěli. a znevfdhodned to male9 kluby, co si to dovolit nemůžou a budou se muset pte1t o svolened..ale jistě že se všichni nemusedme na všem shodnout. samozřejmě si te9to aktivity ve1žedm a oceňuji ji.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*