Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Stereo MCs vystoupí zítra v Praze. Odehrají hity z nového CD boxu

Markéta Pešková

Markéta Pešková

18. 11. 2014

Na začátku listopadu se hudební fanoušci v České republice mohou těšit na pořádnou taneční party! Oblíbená parta z anglického Nottinghamu zahraje již zítra, tedy ve středu 19. listopadu, v Rock Café v Praze.

Stereo MCs press photo 2014

STEREO MC´s v rámci Full Connected Live Show + Collected Box Set Release Tour přehrají jejich kompletní nejúspěšnější album “Connected” a to poprvé za jejich dobu existence. Zároveň odprezentují i hity z jejich nového CD boxu “Collected”, který obsahuje všechny jejich vydaná alba, nové skladby, remixy a doposud nevydané skladby z dob předešlých.

STEREO MC´s, kteří jsou označování jako jedna z nejdůležitějších hudebních ikon Anglie, neboť v dnešní době se málokterá skupina může pyšnit tím, že po dvě dekády představuje konstantu v hudebním průmyslu. STEREO MC´s absolvovali společná turné s U2, PETEREM GABRIELEM, HAPPY MONDAYS, LENNY KRAWITZEM a s mnoho dalšími.  Přisuzuje se jim i změna tváře hudební scény v Evropě.

Uskupení vydalo 9 studio alb, 1 kompilaci, měli několik světových hitů včetně Connected, Elevate My Mind, Step It Up, Ground Level, Creation, Lost in Music nebo Deep Down and Dirty. Také vyhráli nepřeberné množství hudebních cen po celém světě a prodali několik miliónů alb celosvětově. Aktuální sestava STEREO MC´s je: Rob Birch (zpěv), Nick Hallam (electronica), Owen If (bicí), Cath Coffey a Aina Westlye (doprovodné vokály).

STEREO MCS(4)

Nick Hallam se na koncert v České republice moc těsí, protože si český fanoušek umí hudbu náležitě užít. Doslova říká: „Diváci v Česku se dokážou svézt na vlně energie, kterou ze sebe během koncertů vydáváme. Dáváme do svých vystoupení úplně všechno a neděláme rozdíly mezi live koncertem a dj setem. Asi proto nás lidi u vás mají rádi.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stereo MCs vystoupí zítra v Praze. Odehrají hity z nového CD boxu