Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Steakhouse U Světoběžníka: Dvoukilová flákota zadarmo!

Samcová Jana

Samcová Jana

12. 11. 2009

U SvětoběžníkaČastokrát uspěchaně letíme světem a v časovém presu si stihneme dát jen nějaký ten smažený sýr u stánku s rychlým občerstvením. V dnešní hektické době je důležité najít si dostatek času na vydatné jídlo, abychom náročný denní kolotoč zvládli s plnou parádou  i žaludkem. Nastartujte svůj metabolismus v pražském steakhousu U Světoběžníka.

U Světoběžníka, Zdroj: usvetobeznika.cz

U Světoběžníka, Zdroj: usvetobeznika.cz

Nevalnou vábnost radotínské čtvrti vyvažuje vesele originální interiér tohoto steakhousu. Na žlutě vymalovaných stěnách dominují rekvizity nejrůznějšího zrna, snad aby hostům objasnily původ názvu „U Světoběžníka“. Mišmaš předmětů je opravdu světový.

Jako každý správný steakhouse i „Světoběžník“ nabízí maso, maso a zase jen maso. Pro býložravce tu není místo, což ovšem neznamená, že tu nejsou vítáni. Minimálně na dezert. Hlavní roli tu ale hrají steaky. Pořádné kusy šťavnatého masa připravené na chuťově velmi atraktivní způsoby uspokojí nejeden mlsný jazýček. Co říkáte například na grilovanou vepřovou panenku balenou ve slanině, špikovanou sušenými rajčaty a česnekem, podávanou s kukuřičným klasem a sýrovou omáčkou? Sbíhají se vám sliny? Mně strašně. A to je jen zlomek pochoutkami nabitého jídelního lístku. Milovníci produktů živočišného původu si zde stoprocentně přijdou na své.

Dvoukilový steak a za hodinu? Nic není nemožné!

Opravdovou lahůdkou a specialitou podniku je klání „Biggest steak challenge“. V časovém limitu jedné hodiny musíte zdolat neuvěřitelné dva kilogramy vážící steak! Pokud se vám to podaří, nejenže bude grandiózní hostina na účet podniku, ale získáte čestné místo ve světoběžnické síni slávy a rovněž doživotní slevu ve výši 15 procent! A to už se vyplatí týden před plánovanou návštěvou nic nejíst. Připojte se k pouhým čtyřem úspěšným hrdinům a dejte svým břichům pořádně zabrat.  Přihlášky a rezervace na tel. 257811511 nebo na www.usvetobeznika.cz, sekce rezervace. Heslo „2kg steak“.

O tom, že je radotínský steakhouse podnikem skutečně světového formátu, svědčí nejenom jeho název, ale i další z bonusů, které tato restaurace nabízí. Na webových stránkách www.usvetobeznika.cz poskytuje tento masový dům možnost VIP registrace. Jedná se o princip obdobný věrnostnímu klubu a jeho výhody jsou neoddiskutovatelné. Jednoduchou registrací každý uchazeč získá jednorázový voucher na 100 korun, pravidelné zasílání poledních menu, informace o novinkách v jídelním lístku, informace o speciálních akcích, přednostní právo rezervace stolu, slevu 10% na nákup dárkových certifikátů, možnost zúčastnit se soutěže o večeři zdarma v hodnotě 2 000 korun a další drobné pozornosti a dárky.

www.usvetobeznika.cz

ADRESA: Vrážská 8/238, Praha 5 – Radotín

PROVOZNÍ DOBA: Denně 11-23h

TIP NA JÍDLO: Grilled Salmon California 185,- (grilovaný filet z lososa (170g), lanýžová omáčka, vařená zelenina v páře)

TIP NA PITÍ: Seabreeze bez alkoholu 55,- (brusinkový a jablečný džus, limetová šťáva a soda)

HODNOCENÍ: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Steakhouse U Světoběžníka: Dvoukilová flákota zadarmo!