Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Staří vlci z Andoru se zase vracejí na Pragocon

Redakce

Redakce

13. 1. 2010

andor.czPragocon, setkání všech fanoušků sci-fi, fantasy, her, seriálů a mnoha dalšího, se nezadržitelně blíží. Za o něco více než dva týdny dorazí do Modré školy i linie Andor.

pragocon-perex

„Kolikrát jsme si u nás říkali: Příště už ne, tohle bylo opravdu naposledy. Na tohle už jsme trochu staří, přenecháme svoje místo zase někomu jinému. Ale i tak nám to nedalo a stejně jako v předchozích ročnících se na Pragocon hodlá znovu přiřítit i Andor se svou novou nabídkou přednášek a akcí,“ prohlašují organizátoři linie o novém ročníku.

Server Andor vznikl v roce 2003 jako online herna Dračího doupěte. Hráči, kteří byli tedy zvyklí hrát live v rámci jednoho města nebo okresu, začali svá dobrodružství přenášet i na Andor a mít své družiny sestavené z lidí z celé České Republiky i sousedního Slovenska. Postupem času se ale herní aktivity jeskyní začaly posouvat i do Hostince, kam si uživatelé mohli zajít jen tak popovídat.

andor.cz

V současné době Andor poskytuje herní přístřeší přibližně jedenadvaceti a půl tisícům registrovaných uživatelů, z čehož opravdu aktivní jsou necelé čtyři tisíce, ať už jako PJ, nebo hráči.

Kromě Dračího doupěte se Andor soustředí i na literární díla, která si můžete přečíst v tamní knihovně.

Pro letošní Pragocon si pro tato programová linie připravila zajímavou směsici přednášek RPG počínaje, přes fantasy, historii a literaturu až k Andorské fireshow, o níž si něco povíme příště.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Staří vlci z Andoru se zase vracejí na Pragocon