Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Star Wars opět na Pragoconu!

Redakce

Redakce

9. 1. 2010

starwars_topStar Wars linie se pod vedením znalé Annaud vrací na Pragocon. V dvoudenním programu nabitém zajímavostmi vás čekaji informace o Star Wars ve všech formách.

starwars_top

Star Wars linie je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších liní na prakticky každém sci-fi/fantasy festivalu. Najdeme jej ve všech hlavních conařských městech jako Chotěboř či Kopřivnice a Praha, matka všech na seznamu, samozřejmě nesmí chybět.

Těšit se můžete na bohatý program s jak jinak než Star Wars tématikou, vedný jen těmi nejlepšími přednášejícími, členy nejznámějších českých webových stránek o Hvězdných válkách, tzv. CSWU.

Darth Paulus odpoví na všechny vaše otázky a nejasnosti ohledně kánonu Star Wars, Tess vás provede životem i smrtí generála Grievouse a uši i duši pohladí profesionální a vždy oblíbené muzicírováni Johna Williamse v přednášce pod vedením E-Wana.

Nebudou chybět aktualizované SW omalovánky, nyní na téma „namalujte si svůj kreslený vtip ze světa SW“ a jako tématický bonus promítání epizody čím dál víc známého amerického seriálu Family Guy, nyní s názvem Blue Harvest, jenž je animovanou parodií na první natočený díl Star Wars.

Bližší informace o přednáškách a přednášejících naleznete samozřejmě na webových stránkách pragocon-linie SW cswu.cz/pragocon nebo na oficiálních stránkách Czech Star Wars Universe cswu.cz .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Wars opět na Pragoconu!