Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Star Trek na Festivalu fantazie Speciál ve Velkém!

Jan Nohovec

Jan Nohovec

20. 10. 2009

trekfest-0095-perexAno, je to tak! Organizátoři Trekfestu 009.5 si vydupali, že budou okupovat od pátku 30. října do neděle 1. listopadu Velký sál chotěbořského Kulturního domu. Co tak velkého si pro fanoušky připravili?

trekfest-0095

Středobodem celého Trekfestu 009.5 bude bezpochyby derniéra divadla Daturnin, křížence Jiroutkova Saturnina a ST prostředí, v podání skupiny TVEJÁTRO ČINOHERNÁLE. Přestože samotná hra měla už premiéru na Sconu, od té doby přibyly nějaké scény a jen ti, kteří shlédli představení na plzeňském Parconu, mohou tušit, čeho všeho se divadelní sbor na prknech, která znamenají svět, dopustí.

Ale samozřejmě nejen Daturnin bude vrcholem trekovské dovolené na podzimním Festivalu fantazie Speciál. I na oba večery mají fanoušci Star Treku program jistý – v pátek proběhne oblíbený Sci-fi táborák, pořádaný společně s Gateconem Reloaded, v sobotu zase Sci-fi párty. Lákavě zní i pozvání na přednášky o Dětech a sci-fi, Románcích ve Star Treku, Williamu Shatnerovi, nebo Elimu Garakovi. Dojde i na aktualizované Evangelium podle Roddenberryho Darth Ziry a Rozpolcenost pana Spocka.

Chybět nebudou ani promítání. Zatímco v kině se mihne nový Abramsův Star Trek, Velký sál navštíví Nová generace, Voyager, Enterprise, nebo Deep Space Nine. Jak vidíte, program bude skutečně Velký, tak přijďte. Trekfest 009.5 s podtitulem „Užijte si konec babího léta se Star Trekem“ proběhne od 30. října do 1. listopadu. Více si můžete přečíst na stránkách trekfest.cz .

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Star Trek na Festivalu fantazie Speciál ve Velkém!