Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Staňte se partnerem festivalu United Islands

Novinkou letošního festivalu United Islands of Prague 2010 je tzv. Partner Pass. „Koupit si Partner Pass není povinností. I bez ní se diváci dostanou na United Islands. Byli bychom ale rádi, aby návštěvníci koupí Partner Passu festival podpořili,“ uvedl ředitel Martin Voňka.

FOTO: Partner Pass United Islands

Partner Press balíček pro všechny sponzory z řad návštěvníků, Zdroj: archiv festivalu

Hlavní vlastnost Partner passu tkví v tom, že podpoříte svůj festival, ale nejde o klasické dobrovolné vstupné. Partner pass obsahuje program (podrobný), mapku, CD se skladbami od každé zásadní kapely festivalu jedna.

„K tomu např. můžete získat slevu na naší afterpárty, jeden z koncertů United Islands Reloaded, třeba taky na permanentku na Sázavafest, pokud si ji koupíte během festivalu. No a v neposlední řadě do něj přidali různé bonusy i naši sponzoři a partneři!

Co tedy Partner Pass obsahuje?

Součástí Partner Passu je katalog interpretů, festivalový CD sampler, mapa areálu, přesný časový harmonogram a řada dalších bonusů od sponzorů festivalu.

  • sleva 10 % na koncerty United Islands Reloaded
  • sleva 20 % v Café Nona v Nové Scéně Národního Divadla od 24. 6. do 2. 7.
  • jízda se Seat Ibiza během festivalu
  • slevový poukaz na bigbrands.cz
  • slevový poukaz v hodnotě 200 Kč do obchodů www.olympusobchod.cz nebo www.samsungobchod.cz
  • sleva 100 Kč na vstupenku na Sázavafest 2010 při zakoupení v pátek nebo v sobotu během festivalu

Staňte se i vy partnery festivalu United Islands!

Partner Pass si můžete zakoupit v centrále Ticketstream, dále v klubech Chapeau Rouge, Malostranská beseda, Druhé patro a Blues sklep. Během festivalu pak bude ke koupi na Info Pointu na Střeleckém ostrově a u prodejců, kteří se budou pohybovat po celém areálu během open air festivalu.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Staňte se partnerem festivalu United Islands