Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Staň se chovatelem Zoo Praha na jeden den

Samcová Jana

Samcová Jana

9. 9. 2010

FOTO: Slon indickýPražská Zoo dnes současně s člunozobci africkými představila médiím zbrusu nový zážitkový program Chovatelem v Zoo Praha na jeden den, aneb Splňte si svůj dětský sen. Zahrada se tímto aktem rozhodla vyslyšet četnou poptávku a zprostředkovat zájemcům ojedinělý zážitek.

FOTO: Slon indický

Slon indický, Foto: Jana Samcová, Topzine.cz

Tento speciální program je určen pro všechny milovníky zvířat, kteří v dětství chtěli krmit lvy, pečovat o slony, hledět do očí žirafě či chovat anakondu, ale profesní život je pak zavál jinam. Je to exkluzivní sonda do běžného života chovatele pražské zoo, na kterou budou její aktéři vzpomínat do konce života. Je to pohled do zákulisí sedmé nejlepší zoo na světě a nejnavštěvovanější instituce v České republice.

Na výběr bude šest různých chovatelských programů (expozic):

  1. Sloni, hroši, tapíři
  2. Kočkovité šelmy
  3. Žirafy a pavilon Africký dům
  4. Bizoni, velbloudi a koně Převalského
  5. Ptáci
  6. Plazi

Každý uchazeč o tento zážitek bude muset splňovat nutné předpoklady, zejména plnoletost, občanskou bezúhonnost a dobrý zdravotní stav. Zážitek bude možné zakoupit nejen pro sebe, ale i pro své blízké prostřednictvím dárkového voucheru.

Cena: 12 000 Kč/os. (20 000 Kč pro dvojici)

Cena zahrnuje:

Speciální tričko „CHOVATELEM ZOO PRAHA NA 1 DEN“ a pracovní kalhoty, oběd, certifikát Chovatelem na 1 den a dárkové předměty, fotodokumentaci z akce, rodinnou denní vstupenku a odbornou konzultaci s příslušným chovatelem.

FOTO: Hroch obojživelný
Hroch obojživelný, Foto: Jana Samcová, Topzine.cz

Jak lze zážitek objednat:

Na adrese pr@zoopraha.cz, do předmětu zprávy uveďte „Chovatelem na 1 den“. Pošleme Vám návrh termínu, po jeho odsouhlasení smlouvu a instrukci k zaplacení příslušné částky. Poté Vám bude zaslán poukaz na daný den a expozici. Změna programu je vyhrazena pro případ nenadálých událostí (v případě změny navrhneme náhradní termín nebo jinou expozici ve stejný den).

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Staň se chovatelem Zoo Praha na jeden den