Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Správci osudu nebudou. Alespoň prozatím

Eliška Nová

Eliška Nová

25. 7. 2010

V případě, že už se český divák, který tak trochu bádá po tom, co ho čeká a nemine, těšil na nový film Správci osudu, musím ho zklamat. Společnost Universal se totiž rozhodla snímek opět odložit. Na film, který se zatím může pyšnit minimálně zajímavým námětem, si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Správci osudu, Zdroj: distributor filmu

Správci osudu, kteří se měli objevit v amerických kinech původně už 30. července, byli nejdříve odloženi na 17. září. V květnu se pak na webu objevil trailer, což podpořilo minimálně fanynky Matta Damona v úvaze, že září bude tím měsícem, kdy už se konečně dočkají. Universal jim ale nakonec sebral veškeré naděje. Ve Spojených státech se film objeví až 4. března 2011.

Snímek byl natočen podle povídky Philipa K. Dicka. Pojednává o senátorovi (Matt Damon), který se zamiluje do krásné baletky (Emily Blunt), jenže někde je něco špatně. Nečekejte ale, že jim společný život kazí nějaká pozemská záležitost. Nepůjde o obyčejnou lovestory, ale o sci-fi. Nepřeje jim totiž nikdo jiný než osud v podobě několika chlapíků v oblecích.

Strážci osudu přitom není jediným filmem, jehož premiéru společnost Unversal odložila. V plánovaných datech nezkoukneme ani snímek Paul nebo The Dark Fields.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Správci osudu nebudou. Alespoň prozatím