Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Sportovní móda do města? Proč ne, vyberte si s námi letní outfit

Redakce

Redakce

17. 7. 2012

FOTO: Sportovní móda do městaMáte rády sportovnější outfit víc než uplé sukně, šaty či halenky a boty na vysokých podpatcích? Pokud ano, podívejte se na zajímavé módní kombinace, které s trochou vaší fantazie vytvoří příjemný sportovní vzhled.

Šortky nebo tříčtvrťáky?

Šortky, kraťasy, tříčtvrteční kalhoty a jejich střih a barva udávají tón celého vašeho vzhledu. Dbejte na detaily, které i těmto kouskům přidávají na zajímavosti. Nebojte se různých střihových úprav, prošívaných či nabíraných kapes, knoflíků nebo kombinací více barevných materiálů v nesymetrickém střihovém provedení. Výběr je dost široký, jde jen o to, co vám padne a v čem se cítíte příjemně.

Jaký vhodný top?

Pokud obléknete výraznější barevné kalhoty, s výběrem trička buďte již opatrnější. Prima tip je volba podobného odstínu, jako mají kalhoty nebo jejich část. Taková kombinace navodí příjemné propojení tónů.

FOTO: Sportovní oblečení

Zdroj: asos.com

Jestliže jste sáhly po jednobarevných šortkách, tričko či tílko si můžete dovolit pestrobarevnější. Pro příjemnější nošení nenoste příliš uplé nebo naopak přespříliš volné střihy. Současné oděvní firmy mají širokou nabídku, ve které určitě najdete i vypasovanější oděvy, které splňují dané požadavky. Hlavní je pohodlnost a přirozenost volného pohybu.

Jakou sportovní obuv?

Tenisky nebo jiné sportovní boty by měly být adekvátní vybranému oblečení. Pozor, ať nezvolíte úplně odlišný styl. Jak oblečení, tak i boty mají k sobě ladit, ať už barvou, materiálem či účelem. Kvalitní obuv je samozřejmostí.

Jiné vychytané kousky sportovního outfitu?

Zkombinovat můžete i tenisky a sukně či šaty. Při tomto výběru buďte ale obzvlášť opatrné. Velice snadno se dá sklouznout ze zajímavého módního outfitu ke kýčovitosti. Pořád platí tolikrát opakované pravidlo: méně je lepší než více.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sportovní móda do města? Proč ne, vyberte si s námi letní outfit