Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Spodní prádlo ušité z lidské kůže. Skoro takové je Nearly Naked

Redakce

Redakce

8. 9. 2011

FOTO: Neviditelné spodní prádlo - Marks & SpencerDokáže vám prosvítající spodní prádlo zkazit náladu tak, že se jdete převléct? Pak vyzkoušejte neviditelné prádlo Nearly Naked od módního řetězce Marks & Spencer, které nebude vidět, pokud vy sama nebudete chtít.

Neviditelné spodní prádlo Nearly Naked, Zdroj: marksandspencer.com

Pod pojmem neviditelné spodní prádlo si prvně představím nalepovací půlkošíček pod prsa, který je možná zázračný, ale určený akorát pro velikost A nebo B. Další možností neviditelného prádla by pro mě byla podprsenka, která je celá z průsvitné krajky. Ta sice působí decentně, ale pod jemným trikem bude, právě naopak, tím nejzřetelnějším, čeho si na vás každý všimne. Takže ne, nová řada spodního prádla Nearly Naked nevypadá tak ani tak.

Neviditelné spodní prádlo

V Marks & Spencer vyslyšeli všechny ženy a dívky, které netouží po výrazných krajkových podprsenkách, a na trh přicházejí s lehoučkým materiálem, který je dokonale funkční, ale zároveň velmi snadno zapomenete, že na sobě nějaké spodní prádlo vůbec máte.

Prádlo je velmi jemně sešité, proto vás neprozradí ani žádné viditelné švy. Ale co je pro dosažení neviditelnosti to nejdůležitější, je barva. V Marks & Spencer na to šli vyloženě vědeckou metodou. Naskenovali kůži u více než tisíce zákaznic a ze všech odstínů vytvořili čtyři univerzální tělové barvy prádla.

Pokud jste zarytá příznivkyně bílého prádla, mohu vám jen doporučit vyzkoušet tělový odstín, který je vám nejblíž. Vsadím se, že budete překvapená, jak bílá podprsenka pod bílou lehce průhlednou blůzou může být výrazná oproti dokonale zvolenému tělovému odstínu.

Kolekce Nearly Naked je od podzimu k dostání ve velikostech podprsenek 32A až 40D. Samozřejmostí jsou i stejné odstíny kalhotek, které jsou střižené v šortkovém stylu. A pokud trváte na tom, že černá a bílá jsou neodmyslitelnou klasikou vašeho šatníku, tak i tyto barvy naleznete v nové kolekci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spodní prádlo ušité z lidské kůže. Skoro takové je Nearly Naked