Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Spodní prádlo, které vám zaručí vášnivou oslavu svatého Valentýna

Redakce

Redakce

11. 2. 2011

Svátek svatého Valentýna se blíží mílovými kroky a vy chcete letos konečně přijít s něčím originálním? Připravte svému drahému překvapení a předveďte se mu ve spodním prádle. Pokud nemáte čas bloudit po obchodech, nechte se inspirovat našimi tipy, které vašeho partnera nenechají dlouho chladným.

Experimentovat? Kdy jindy, než na Valentýna! Zdroj: Agent Provocateur

Pokud patříte mezi ty odvážné, sáhněte po krajkovém či saténovém spodním prádle. Nejvíce zapůsobíte v tradiční valentýnské červené barvě, která je symbolem lásky nebo černé, ztělesňující smyslnost a vášeň. Sexy jsou nejen tanga, ale atraktivní budete také v kalhotkách s nohavičkou. Nebojte se experimentovat, představte se mu jako sexy dračice a my vám zaručíme, že na tento večer jen tak nezapomene.

FOTO: Červené krajkové spodní prádlo

Zčervenání

Nezapomeňte vše okořenit

Mezi doplňky prádla patří také korzet a podvazky, které mnohdy zakryjí nedostatky postavy a jsou velmi vyzývavé. Sexy šňůrky v mužích vyvolají skryté touhy a splní vše, co vám na očích uvidí.

FOTO: Podvazky a korzety

Svádí k rozbalení

Pohodlnost nade vše

Jestli raději upřednostňujete pohodlí, veselé trenýrky pro vás i vašeho miláčka budou to pravé. Jsou k dostání v nepřeberném množství barev, střihů i materiálů. Pro troše štěstí seženete trenýrky přímo ve valentýnské edici v originálním balení.

Prádlo, které můžete nosit po celý rok

Vezměte vše do svých rukou a připravte partnerovi menu lásky, ve kterém budete hvězdou večera. Ale pozor! Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, nezapomeňte, že musíte spodní prádlo vybírat tak, aby vám padlo. Jinak se ze svátku zamilovaných stane propadák.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spodní prádlo, které vám zaručí vášnivou oslavu svatého Valentýna