Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Spodní prádlo je v podzimní kolekci 2010 luxusní, sexy i standardní

Redakce

Redakce

27. 8. 2010

FOTO: Spodní prádloI když se může zdát, že to, co nosíte pod oblečením, není tak důležité, opak je pravdou. Kvalitní a padnoucí spodní prádlo je základ každého outfitu a určitě se vyplatí do něj investovat. Podívejte se s námi na staré známé kousky v nejnovějších trendech!

FOTO: Spodní prádlo

Image foto spodního prádla z podzimní kolekce 2010, Zdroj: New Yorker

Podprsenka

Je to skoro k nevíře, ale mnohé z nás nosí špatnou velikost podprsenky! Kromě toho, že vám podprsenka v takto nesprávně zvolené velikosti nebude pohodlná, může vám dokonce způsobit zdravotní komplikace, zvláště pokud máte prsa větší. Proto si před nákupem podprsenky nechte změřit obvod prsou i obvod hrudníku pod prsy.

Ve specializovaných buticích vám v tomto jistě vyhoví a zároveň poradí s výběrem, správným rozměrem i tvarem. Do obchodních řetězců s oblečením, kde se spodní prádlo též prodává, můžete zavítat, až už budete svou správnou velikost prádla znát.

FOTO: Podprsenky

Podprsenky - podzimní kolekce 2010, Zdroj: New Yorker

Podprsenka na denní nošení

Musí být hlavně pohodlná, výhodou dnešního trhu je, že pohodlí nejde na úkor vzhledu. A tak máme podprsenky pohodlné, oku lichotivé i sexy zároveň. Tvar košíčku volte spíše podle toho, jaký vám sedí a lichotí. Je dobré mít běžnou podprsenku v barvě bílé, černé a tělové.

O správně zvolené podprsence byste celý den neměla vědět, pokud tomu tak není, vyhoďte ji a běžte si koupit novou. Pokud nejste spokojená s velikostí svých ňader, máte možnost výběru ze široké nabídky push-up(ek).

FOTO: Podprsenky

Letní kolekce (nahoře) a podzimní kolekce (dole) 2010, Zdroj: New Yorker

Sportovní podprsenka

Pokud pravidelně i nepravidelně sportujete, tak určitě nepodceňujte důležitost tohoto prádla. Staré vytahané cosi vašim prsům neposkytne takovou podporu, jakou při sportu vyžadují a jakou jim zaopatří právě sportovní podprsenky. Dělí se podle zátěže, jakou daný sport pro prsa představuje. Zatímco jóga nebo pilates příliš zátěžové nejsou, běh a tenis naopak ano, takže si vyberte tu vhodnou.

Naleznete je jak v obchodech se spodním prádlem, tak v těch se sportovním oblečením. Dobré dělá např. Nike nebo Adidas. Pokud se tedy těmto sportům věnujete, určitě si sportovní podprsenku pořiďte. Investice do ní je sice poněkud vyšší, ale stoprocentně se vyplatí. A dokáže být i zatraceně přitažlivá!

FOTO: Sportovní podprsenky

Sportovní podprsenky, Zdroj: sportsunlimitedinc.com

Sexy na svádění

Jsou chvíle, kdy je třeba, aby prádlo bylo více sexy nežli pohodlné. Každá žena musí mít v zásobě alespoň jeden – dech vyrážející – komplet spodního prádla. Vybírejte podle svého gusta i toho, co se líbí vašemu partnerovi. Pokud neznáte jeho vkus, pamatujte, že decentní černá krajka bude fungovat skoro vždy. Ne všichni muži si potrpí na leopardí tanga, ale jsou i tací.

Takže se nebojte experimentovat a své žhavé kousky prádla obměňovat. Velice sexy jsou korzetové podprsenky, které se v decentnějším provedení hodí třeba i pod sako. Ke svádění si k nim pořiďte podvazky, zaručí vám to neodolatelnost. Vyzkoušet můžete i body v sexy provedení, které se na scénu módy navrací a vypadá skvostně.

FOTO: Spodní prádlo

Spodní prádlo New Yorker (nahoře) a H&M (dole) - podzimní kolekce 2010, Zdroj: New Yorker, H&M.com

Kalhotky

V obchodech najdete nekonečné množství typů spodních kalhotek v různých barvách, střizích, materiálech i provedení. Především jde o pohodlí, ale sami jistě víte, i to jde někdy stranou. Každopádně si dávejte pozor, aby vám prádlo nevykukovalo z kalhot (opravdu není nic horšího než tanga deroucí se z džínů) nebo jeho obrysy nebyly příliš vidět díky upnuté sukni apod. Pokud máte něco úzkého a přiléhavého, je lépe zvolit tanga nebo speciální kalhotky s laserem oříznutým okrajem, které pod oblečením nejsou vidět.

Barev a potisků naleznete skutečně nepřeberné množství, ale pamatujte, že méně je více. Jen málokterému chlapovi přijde Snoopy sexy, tedy pokud vám není patnáct. Jednobarevnými kalhotkami s decentní krajkou určitě chybu neuděláte.

FOTO: Kalhotky

Kalhotky - podzim 2010, Zdroj: New Yorker

Košilky na spaní

Prádlo v dnešní době dokáže dělat divy a umí vám i změnit postavu. Stahovací kalhotky sice nejsou na svádění, ale pod oblečením vám prokážou neocenitelnou službu. Nezavrhujte ani kombiné, hodí se pod přiléhavé šaty, hlavně ty z úpletu. A na závěr, ke spodnímu prádlu patří i to, v čem spíte. Co si takhle místo vytahaného trička koupit krásnou saténovou košilku?

FOTO: Košilky na spaní

Košilky na spaní, Zdroj: New Yorker

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spodní prádlo je v podzimní kolekci 2010 luxusní, sexy i standardní