Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Spider-man bude restartován, série pojede od nuly!

Redakce

Redakce

18. 1. 2010

Spider-ManColumbia Pictures a Marvel Studios oznámili, že zahajují práce na filmu podle scénáře Jamese Vanderbilta o životě teenagera, který řeší jak obyčejné každodenní problémy Petera Parkera, tak i neobvyklé problémy života superhrdiny jménem Spider-Man.

Spider-man Zdroj: Topzine.cz

Spider-man Zdroj: Topzine.cz

Tuto další kapitolu série Spider-man v produkci Columbia Pictures, Marvel Studios a Aviho Arada a Laury Ziskin bude mít na starosti zcela nový tvůrčí tým a objeví se v ní zcela noví herci. Spider-Man 4 měl mít premiéru v roce 2011, ale do dnešního dne nebylo zahájeno natáčení.

„Před deseti lety jsme se společně se Samem Raimim a Tobey Maguirem vydali na pouť, jejímž výsledkem byly tři filmy o Spider-Manovi, které nastavily novou laťku pro celý žánr. Když jsme začínali, nikdo neočekával, že se zapíšeme do dějin filmových tržeb a nyní máme ojedinělou šanci vstoupit s touto sérií do dějin ještě jednou. Peter Parker, obyčejný dospívající muž, který se potýká s neuvěřitelnými schopnostmi, byl vždy důvodem, proč tato postava nestárne a je zajímavá pro celé generace fanoušků. Jsme nadšeni z tvůrčích možností, které se pojí s návratem k Peterovým kořenům a těšíme se, že budeme na těchto nových začátcích opět moci spolupracovat s Marvel Studios, Avi Aradem a Laurou Ziskin,“ prohlásila Amy Pascal, zástupkyně předsedy správní rady společnosti Sony Pictures Entertainment.

Spider-man Zdroj: latestmovietrailerslive.com

Plakát zrušeného Spider-mana 4 Zdroj: latestmovietrailerslive.com

„Práce na filmech série Spider-Man byla pro mě zážitkem, na který nikdy nezapomenu. Ačkoliv jsme se těšili na to, že společně natočíme i čtvrtý díl, společnostem Columbia a Marvel se tu naskýtá jedinečná příležitost vydat se s celou sérií novým směrem, a jsem si naprosto jistý tím, že odvedou špičkovou práci,“ řekl Sam Raimi.

Nový Spider-man je naplánován na léto 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spider-man bude restartován, série pojede od nuly!