Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sperm Festival 2011: Balónky kam se jen podíváš

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

30. 3. 2011

!Fotogalerie!Předposlední dubnový víkend v pražské Meet Factory proběhne Sperm Festival 2011. Stejně jako v předchozích ročnících i letos se organizátoři rozhodli využít netradiční způsob propagace. Po gramodeskách z loňského roku jsou to letos nafukovací balónky, které rozzáří pražské ulice.

Foto: Spem Festival 2011

Propagační balónky Sperm Festivalu 2011, Zdroj: sperm.cz

Pátý ročník této mezinárodní přehlídky umění, hudby a vizuální kultury se uskuteční v termínu od 22. do 24. dubna v Meet Factory na Smíchově. Sperm Festival 2011 letos nese podtitul Překračování stínu. Kromě snahy nabídnout náhled na novou hudební a i jinou uměleckou tvorbu se organizátoři festivalu snaží využít také nových, netradičních způsobů propagace.

Vstupenky na festival zakoupíte online zde

Vloni se tak Pražané mohli o festivalu dozvědět skrze gramofonové desky s informacemi o Sperm Festu, které organizátoři roznesli na více než tři sta distribučních míst, do kaváren, barů, klubů nebo galerií. Fanoušci si vinyly mohli odnést, často s nimi poté zdobili své příbytky, ale také pražské ulice a parky.

Praha plná balónků

Pro letošní ročník Sperm Festivalu se organizační tým rozhodl navázat na loňský vizuál tzv. prasknutých balónků. Prohlédněte si malou fotogalerii, kterou pro vás připravil Vojtěch Herout. Zkuste si při svých návštěvách pražských podniků všímat světelných balónků červených, modrých, zelených, žlutých, nebo bílých barev, které samozřejmě opět nesou informace o Sperm Festivalu 2011. Díky magnetům umístěným v balóncích máte opět možnost zpestřit s nimi pražskou scenérii.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/sperm_festival_balonky-cz-praha-hudba-201a-03-24/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sperm Festival 2011: Balónky kam se jen podíváš