Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Soutěžte, interpretujte plakáty a vyhrajte

Redakce

Redakce

7. 4. 2010

PlakátyFilmová přehlídka Kino na hranici zve k prohlídce a interpretaci série plakátů ke svému 12. ročníku. Jedná se o 6 grafických návrhů, které se vztahují k jednotlivým filmovým cyklům a jejichž autorem je Bohdan Heblík.

Zdroj: pořadatel

Zdroj: pořadatel

Ústředním tématem všech plakátů je čára, kterou vytváří historie popisující filmy, režiséry a Těšín. Inspirací byla čára břehu Olzy, hranice Česka a Polska.

Interpretujte a vyhrajte!

„Byl bych rád, kdyby nikdo nevěděl, co přesně je na těch plakátech,“ řekl jejich autor Bohdan Heblík. Jde proto o soutěž ve volných asociacích, jejímž cílem je odpovědět na otázku: Co prezentují letošní plakáty a jak navazují do vyobrazených filmových cyklů? Odpověď se může vázat k jednomu vybranému plakátu, nebo ke všem najednou.

Zdroj: pořadatel

Zdroj: pořadatel

Autor nejzajímavější interpretace bude odměněn akreditací na všechny akce 12. ročníku Kina na hranici. Odpovědi na soutěžní otázku je možno zasílat do 15. dubna 2010 společně s uvedením jména, příjmení a telefonu na adresu konkurs@kinonagranicy.pl. Výsledky budou zveřejněny 26. dubna na webu kinonahranici.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěžte, interpretujte plakáty a vyhrajte