Menu
TOPZINE.cz
Hry na PC

Soutěžte 3x o hru DiRT3 na PC a luxusní plakáty s motivem hry!- UKONČENO

Redakce

Redakce

24. 5. 2011

Magazín Topzine.cz pro své čtenáře ve spolupráci se společností Conquest entertainment přichystal soutěž o tři kopie nové závodní hry Dirt3. Každý výherce dostane také luxusní plakát s motivem hry.

Foto: Dirt 3 ingame screenshot

Dirt 3 se vyznačuje naprosto fantastickými modely závodních automobilů

Dirt se ve 3. díle vrací ke klasickým rallye nejrůznějších prostředích od lesních cest, přes serpentiny až po stepilé savany. S kompletně stojící na EDGE enginu, který byl použit i v F1 pro dokonalý oktanový zážitek.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete v naší recenzi hry DiRT3

Závoď v kultovních rallye autech, které byly představeny během 50ti let trvání tohoto sportu, od klasického Audi Quattro po Ford Fiestu WRC z roku 2011 a oddej se všem herním režimům split-screen a soutěživé online multiplayerové verzi.

Staň se profesionální rallye hvězdou a uvidíš, jak si užiješ závodění na třech různých kontinentech, od lesů v Michiganu po neznámé silnice ve Finsku či národním parku v Keni.

Soutěžní otázka

Nový adrenalinový závodní mód ve hře Dirt3 se nazývá:

A) Grid

B) Gymkhana

C) Drift

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz nejpozději do 31. května do 17:00 hodin, kdy proběhne slosování. Do předmětu uveďte heslo DIRT. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěžte 3x o hru DiRT3 na PC a luxusní plakáty s motivem hry!- UKONČENO