Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěžte 3x o hru Assassins Creed: Brotherhood pro Xbox 360- UKONČENO

Redakce

Redakce

17. 5. 2011

Redakce Topzine.cz připravila ve spolupráci se společností Conquest Entertainment soutěž o 3 hry Assasssins Creed: Brotherhood pro Xbox 360. Zkuste využít šance na doplnění sbírky o legendární akční hru!

Ezio je v boji s dýkami opravdovým mistrem Zdroj: Vydavatel hry

Další pokračování světově velice úspěšné série Assassins Creed bude pokračovat v Eziově příběhu odehrávajícím se v Římě a navíc dojde poprvé v této sérii k začlenění hry pro více hráčů. Kritiky velmi kladně přijatý singleplayerový zážitek v podobě Assassins Creed je zpátky a v mnohem vybroušenější podobě. Očekávejte návrat Ezia, který bude svádět lítou bitvu s mocným řádem Templářů. Aby náš hašašínský mistr mohl zasáhnout nepřítele přímo do slabin, musí se vypravit do Říma, centra moci, pýchy a korupce.

Boj se zkorumpovanými tyrany ovšem nebude snadný, neboť bude vyžadovat sílu, ale co hlavně, bude vyžadovat vůdcovské schopnosti. Ezio totiž povede celé Bratrstvo, které bude bojovat po jeho boku. Své nesmiřitelné nepřátele mohou hašašíni porazit jen tehdy, budou-li spolupracovat. Assassins Creed Brotherhood poprvé nabízí netušenou sféru hry pro více hráčů.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje hlavní hrdina celé ságy Assassins Creed, který se zákonitě musí objevit ve všech dílech?

A) Desmond Miles
B) Altair
C) Ezio
D) Jan Tleskač

Odpověď naleznete v recenzi této hry.

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz nejpozději do 24. května do 21:30 hodin, kdy proběhne slosování. Do předmětu uveďte heslo BRATRSTVO. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěžte 3x o hru Assassins Creed: Brotherhood pro Xbox 360- UKONČENO