Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Soutěž s bonusem a můžeš fandit našim v kotli na ME ve fotbale!

Chcete být na červnovém EURU ve Francii a podpořit český tým přímo na místě? Nyní máte možnost! Přihlaste se do soutěže a vyhrajte dva lístky na zápas Česko-Chorvatsko.

fotbal_ceska_republika

ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Český fotbalový tým se kvalifikoval na závěrečný fotbalový turnaj EURO ve Francii, kde se ve své skupině B postupně utká se Španělskem, Chorvatskem a Tureckem. A vy můžete být přímo ve Francii na místě, konkrétně na zápase Česko-Chorvatsko, jenž se odehraje 17. června od 18 hodin na stadionu Stade Geoffroy-Guichard v Saint-Étienne.

Můžete tak na vlastní oči vidět hvězdy TOP evropských velkoklubů, jako jsou Mario Mandžukić, Luka Modrić nebo Mateo Kovačić a sledovat na vlastní oči jejich konfrontaci s našim výběrem, za který nastoupí nejlepší čeští fotbalisté, jako Petr Čech, David Lafata, Bořek Dočkal nebo David Limberský.

Nenechte si tento prestižní souboj ujít, vyhrajte dva lístky a můžete s přítelkyní, ženou či kamarádem fandit na nádherném zrenovovaném stánku v Saint-Étienne. Česká reprezentace bude na stadionu potřebovat každé hlasivky – včetně těch vašich!

Jak se do soutěže můžete přihlásit? Stačí jen přejít na stránku soutez-s-bonusem.cz, vložit do příslušného okna váš e-mail a jste ve hře. Pokud chcete zvýšit šance na úspěch, můžete soutěž sdílet na vašem facebookovém profilu a vaše jméno bude ve slosování rovnou dvakrát.

Navíc každý účastník soutěže dostane od Unibetu možnost vyhrát velké peníze v podobě 3x zatočení na automatu měsíce zdarma a jednorázové sportovní sázky v hodnotě 1 eura zdarma. Takže už jen pouhé přihlášení do soutěže vám přinese několik nadstandardních výhod. Součástí výhry lístků ale není ubytování ani doprava.

Soutěž je pro všechny starší 18 let a končí o půlnoci 31. května 2016. Neváhejte, přihlaste se do soutěže a vyhrajte možnost zafandit našemu nároďáku přímo na stadionu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž s bonusem a můžeš fandit našim v kotli na ME ve fotbale!