Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o Xbox Live

Redakce

Redakce

21. 3. 2011

Foto: Soutěžíme o několik účtů Xbox Live!Naše redakce pro vás ve spolupráci se společností Microsoft ČR připravila soutěž o zlaté členství v herní službě Xbox Live.Foto: Xbox Live horizontální logo

Zlaté členství, coby nadstavba k bezplatnému stříbrnému, otevírá svým členům zcela nové možnosti využití herní konzole Microsoft Xbox 360, mj. možnost změřit síly v režimu více hráčů se svými přáteli či s více než 23 miliony uživateli služby Xbox Live v 26 zemích po celém světě.

Výhodou zlatého členství je také integrace chatovacích služeb, které využívají nového, revolučního snímače Kinect, jehož prostřednictví kontrolujete dění na obrazovce bez použití klasického ovladače – tím je vaše tělo. Služba Xbox Live dále uživatelům zpřístupňuje kategorii her Games on Demands, kde najdou celosvětově nejoblíbenější herní tituly k okamžitému stažení.

Zážitek a zábavu z již známých titulů doplní stahovatelný obsah v podobě dalších kampaní, postav, předmětů nebo nových mapových balíčků. Hrací doba u jednotlivých titulů se tak prodlouží až o několik desítek hodin.

Soutěžní otázka

Xbox Live je služba určená pro:

1.       Pivní pohotovost

2.       Dálkové ovládání automobilu

3.       Online hraní a stahování doplňujícího obsahu pro Xbox 360

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz nejpozději do 27. března do 13 hodin, kdy proběhne slosování. Do předmětu uveďte heslo Xbox Live. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o Xbox Live