Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Soutěž o vstupenky: Patricia Kelly z legendárních Kelly Family vystoupí v Čechách

Redakce

Redakce

22. 6. 2015

Patricia Kelly, která Českou republiku navštívila naposledy před třemi lety, navštíví hned 2 česká města. 26. června ji můžeme vidět v Praze, o den později, tedy 27. června, vystoupí pod širým nebem v Olomouci na nádvoří Radnice.

Patricia Kelly, turné favorites

Turné, které můžete navštívit je unikátní i tím, že samotní fanoušci rozhodují, které písně ze své sedmileté sólové kariéry Patricia naživo zazpívá. Na výběr budou mít z vlastních písní Patricie coby sólové zpěvačky, známých lidových písní a písní z tvorby Kelly Family. Proto se turné také jmenuje Favorites. Jaké písně nakonec budou ty vítězné Patricia ohlásí na svém facebookovém profilu. Turné odstartovalo již v dubnu v německém Bonnu. Ti z vás, kteří by tyto koncerty nestihli, nebo by se na zpěvačku rádi podívali znovu, mohou mít štěstí na dalších koncertech mimo republiku, které budou pokračovat až do pozdního podzimu.

Patricia se na české koncerty velice těší. O českých fanoušcích prohlásila: “Lidé v ČR jsou úžasní a srdeční. Na moje koncerty v Praze nikdy nezapomenu. Bylo to tak euforické, že publikum sotva sedělo, celou dobu všichni stáli, zpívali, jásali a skoro si vykřičeli hlasivky. Ta věrnost, kterou mi fanoušci za ta léta zachovávají, opravdu hřeje na srdci.“

Patricia Kelly, turné favorites

Připravili jsme si pro vás soutěž o 10 vstupenek na koncert Patricie. 5 z vás tak může vyhrát po 2 vstupenkách. Stačí odpovědět na soutěžní otázku. Své odpovědi posílejte do 26. 6. do 9 hodin na e-mail soutez@topzine.cz, do předmětu piště Patricia Kelly, nezapomeňte uvést tel. kontakt.

Slavný hit Patricie Kelly, kterým v devadesátých letech bořila hitparády se jmenuje?

a) Last Time

b) First Time

c) Big Time

Vstupenky na koncert Patricie Kelly je možné zakoupit v síti Eventim.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Soutěž o vstupenky: Patricia Kelly z legendárních Kelly Family vystoupí v Čechách