Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o vstupenky na turné kapely The Roads – UKONČENO

Redakce

Redakce

3. 10. 2010

Již tento týden vyráží českobritská kapela The Roads na své turné po českých městech a čtenáři Topzine.cz mají jedinečnou šanci vyhrát lístky na každý koncert, který se v ČR v rámci tohoto turné uskuteční.

The Roads, Zdroj: archiv

The Roads, Zdroj: archiv

Určitě jste už slyšeli o kapele The Roads. Jsou to čtyři češi a jeden Angličan, kteří se poznali v Praze a roku 2009 se odstěhovali do Berlína, kde se jim podařilo prorazit na tamní scéně a splnit si svůj sen – živit se jen vlastní hudbou. V březnu tohoto roku vydali druhou desku The Witness a nyní vyrážejí na turné po českých městech.

Na každého výherce čekají dvě vstupenky. Pro Prahu, kde společně s The Roads vystoupí i britská kapela The Gecko a švédský DJ Henrik Maneuver, je připraveno vstupenek dokonce šest. Koncert, který se měl konat ve Varnsdorfu 16. října je přesunut až na únor příštího roku.

Celkem tedy rozdáme 30 vstupenek a k tomu navíc 2 CD debutového alba s názvem The Roads pro ty, kteří nebudou mít to štěstí vydat se na vystoupení osobně.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

[jen_pro_prihlasene]

Jak se jmenuje Angličan zpívající v kapele The Roads?

a) Gay Ribson

b) Ray Gibson

c) Pay Gibson

[/jen_pro_prihlasene]

Odpovědi zasílejte mailem na adresu soutez@topzine.cz a do předmětu uveďte heslo THE ROADS a město, ve kterém koncert v případě výhry navštívíte.Uzávěrka soutěže je 10. října  v 18 hod a všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Kde všude The Roads vystoupí:

7.10. Olomouc, S-klub
8.10. Příbram, Junior Klub
13.10. Plzeň, Anděl
14.10. Praha, Roxy
15.10. Jablonec nad Nisou, Na Rampě
19.10. Brno, Melodka
22.10. Opava, Art
23.10. Havířov, Jazz Klub
26.10. Pardubice, Ponorka
27.10. Hradec Králové, AC Klub
29.10. Litomyšl, Kotelna
30.10. Děčín, Garage
2.11. Zlín, Golem

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na turné kapely The Roads – UKONČENO