Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o vstupenky na představení Abba The Concert – UKONČENO

Redakce

Redakce

10. 12. 2010

Abba The Concert se chystá i do naší republiky a vy můžete soutěžit o vstupenky na toto představení, jež je remakem koncertu z Londýna, který se konal před třiceti lety.

foto Abba The Concert

Show Abba The Concert, Zdroj: organizátor akce

Abba The Concert je show, kde, během téměř tří hodin, vystoupí třináct umělců. Celou párty má v taktovce skupina Abbagain, která přesvědčivě přenese diváky do roku 1979, kdy se tento koncert konal.

Tři výherci naší soutěže mají postaráno o vánoční dárek, protože naše soutěž o vstupenky začíná 10. prosince 2010 a končí 17. prosince 2010, abychom si také stihli zahrát na Ježíška a poslat výhry včas. Dva šťastlivci obdrží po dvou vstupenkách do Prahy a jeden po dvou vstupenkách do Ostravy, na představení Abba The Concert.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Kolik měst České republiky má v únoru roku 2011 možnost shlédnout Abba The Concert?

a)      19

b)      6

c)      7

Své odpovědi zasílejte do 17. prosince 2010 do 18 hodin, kdy proběhne slosování, na adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu uveďte heslo ABBA a připište město, do kterého byste to v případě výhry měli blíže. Také nezapomeňte na korespondenční adresu, kam vám případnou výhru můžeme zaslat. Výherci budou o výhře obeznámeni formou e-mailu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na představení Abba The Concert – UKONČENO