Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Soutěž o vstupenky na mezinárodní hudební festival Prague Proms – UKONČENO

Redakce

Redakce

30. 5. 2011

28. června se uskuteční určitě nejnadupanější koncert letošního ročníku Prague Proms – vystoupení funkjazzové kapely Level 42. Pět našich čtenářů odměníme po dvou vstupenkách na tento festival.

Zdroj: archiv Prague proms

Mezi těmi, kdo nejvíc ovlivnil jejich směřování, je jmenován i náš Jan Hammer. Vedle Davise, McLaughlina a Jarretta. Sešli se na počátku 80. let a po prvotině, vydané u malého labelu, je hned stáhl slavný Polydor a kariéra se rozjela. Frontmanem kapely je basák Mark King, proslavený svým osobitým slapping stylem. A komplet dotváří další vynikající muzikanti. Mike Lindup, Gary Husband, Nathan King a Sean Freeman. V obnovené sestavě teď jedou volné turné ke 30 letům prvních kroků.

V obnovené sestavě znamená v obnovené síle. Level 42 patřili k největším tahounům neobvyklé fúze jazzu, funku, rocku a popu tehdy a patří k protagonistům stylu i teď. Kapela nikdy v ČR nevystoupila, Prague Proms tak nabízejí ojedinělou možnost navštívit aktuální legendu.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník festivalu Prague Proms se letos koná?

a) 1.

b) 7.

c) 10.

Podmínkou pro zařazení do slosování je být fanouškem Prague Proms na Facebooku.

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s festivalem Prague Proms, vyplňte odpověď a odešlete ji na mail soutez@topzine.cz. Do předmětu napište PRAGUE PROMS. Soutěž končí 5. června v 17 hodin. Výherci budou informováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na mezinárodní hudební festival Prague Proms – UKONČENO