Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o vstupenky na kolínský festival Natruc – UKONČENO

Redakce

Redakce

16. 8. 2010

OBR: Festival Natruc 2010Jednodenní festival Natruc 2010 se tradičně uskuteční v Kolíně na Kmochově ostrově, letos se brány festivalu otevřou v 11:30 v sobotu 28. srpna.

FOTO: Zakázaný ovoce

Říčanská punk-rocková kapela Zakázaný ovoce vystoupí od 13:10 na ORESI Stage, Zdroj: archív

Kromě nabitého hudebního programu nabídne festival i relaxační zónu přímo na blízkém parníku, kde bude vytvořen prostor pro divadelní projekty a návštěvníci si tak budou moci odpočinout v kulturním prostředí.

Soutěžte o volný vstup na festival Natruc 2010

[jen_pro_prihlasene]

Jakou přezdívku má zpěvák kapely Zakázaný ovoce?

a) Dopišto

b) Pišto

c) Kresli

[/jen_pro_prihlasene]

Správné odpovědi posílejte do půlnoci 25. srpna na e-mail soutez@topzine.cz, do předmětu piště heslo „NATRUC“.

Slosování proběhne 26. srpna. Pět vylosovaných získá po dvou vstupenkách na festival. Výherci budou kontaktováni na registrační e-mail.

Zajímavé zpestření připraví Rybičky 48, které si připravily pro festival Natruc absolutní premiéru nové písně, ve které hostují spříznění Mandrage. Vystoupení obou kapel propojí speciální bubenický set bubeníků Ondry Štorka (Rybičky 48) a Matyáše Vordy (Mandrage).

„Na závěr vystoupení skupiny Rybičky 48 zahrají obě kapely společnou píseň, ke které budou přímo na festivalu natáčet videoklip,“ dodala Lucie Jamníková za pořadatele.

TIP redakce Topzine.cz: Vyrazte na festival už po obědě a nenechte si ujít vystoupení punk-rockové skupiny Zakázaný ovoce, která na Natruc přijede zahrát několik nových písní z letos vydaného alba Dost už bylo gest.

V předprodeji můžete zakoupit lístky za 250 korun, na místě je zaplatíte za vstupenku 300 korun. Pořadatelé připravili rovněž výhodnou skupinovou slevu pro 5 a více osob či rodinnou vstupenku za 500 korun.

Kompletní line-up

[table id=88 /][table id=89 /]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na kolínský festival Natruc – UKONČENO