Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Soutěž o vstupenky na festival divadla a hudby Vyšehraní 2010 – UKONČENO

Redakce

Redakce

11. 5. 2010

Festival divadla a hudby Vyšehraní letos potrvá 14 dní, ve kterých se představí řada známých interpretů, divadel i hudebních skupin. Sedmý ročník festivalu se stal již tradiční kulturní akcí hlavního města a uskuteční se opět v prostorách Národní kulturní památky Vyšehrad.

Vyšehraní, Zdroj: archiv

Vyšehraní, Zdroj: archiv

[jen_pro_prihlasene]

„Dramaturgie tohoto ročníku přinese na přání diváků mimo jiné i znovuuvedení nejúspěšnějších koncertů a představení z let minulých, z toho vychází podtitul Vyšehraní 2010 – The Best of…,“ uvedla ředitelka festivalu Martina Dimmerová.

Festival Vyšehraní nabízí kromě hudebních stálic také začínající talenty, kloubí žánry tak, aby výsledkem bylo pohodových 14 dní s muzikou, divadlem a dalšími zajímavými projekty. Vybírat je opravdu z čeho, program počítá s diváky a posluchači všech věkových katerogií. O slavnostní zahájení se postará 3. června v 18 hodin 30 minut na letní scéně skupina Čechomor. Dále vystoupí Wabi Daněk, Petr Bende, Honza a František Nedvědovi, Marie Rottrová, Naďa Urbánková, Rangers, Blue Effect, Ivan Hlas, The Tap Tap a další.

Program začíná už ve středu 2. června od 19 hodin Večerem Wabiho Daňka, čtvrteční odpoledne přinese slavnostní zahájení skupiny Čechomor a závěr celého festivalu ukončí za doprovodu skupiny Votvíráci  country bál. Vstupenky jsou již nyní v prodeji a to buď formou permanentky na celý festival za 1 050 korun, nebo formou vstupenek na jednotlivé večery, ceny se v tomto případě pohybují od 165 korun do 305 korun.

Osm čtenářů Topzine.cz má nyní možnost vyhrát vstupenku na libovolné představení v rámci festivalu, stačí jen správně odpovědět na otázku.

Kolik let festival Vyšehraní letos slaví?

a) tři roky

b) sedm let

c) deset let

Správné odpovědi společně se svou adresou zasílejte na e-mail soutez@topzine.cz. Do předmětu pište heslo: VYŠEHRANÍ.

Osm čtenářů Topzine.cz získají po jedné vstupence. Slosování proběhne 20. května, výherci budou kontaktováni na registrační e-mail.

[/jen_pro_prihlasene]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na festival divadla a hudby Vyšehraní 2010 – UKONČENO