Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o vstupenky na AnimeSHOW 2011 a GAME EXPO – UKONČENO

Redakce

Redakce

8. 3. 2011

Největší festival anime, mangy, sci-fi a fantasy ve střední Evropě a výstava vás zvou 18-20.3.2011 do Bratislavy na 4.ročník AnimeSHOW a 3.ročník GAME EXPO. Soutěžte s námi o deset vstupenek!

Logo AnimeSHOW

Čtvrtý ročník mezinárodního festivalu AnimeSHOW 2011 vám nabízí 3 dny strávené na akci s bohatým programem. Během ní budou paralelně probíhat sekce anime, komiksu, mangy a japonské kultury, sekce sci-fi, fantasy a hororu, prezentace a výstava komiksu a výtvarných děl, odborné přednášky na téma anime, mangy, her, komiksu, sci-fi a fantasy, besedy a příspěvky o japonské kultuře, soutěže o ceny v karaoke, cosplay, DDR, kreslení a dalších, a navíc příjemné posezení s přáteli v čajovně, baru nebo restauraci.

III. ročník mezinárodní výstavy a festivalu GAME EXPO 2011 Vám nabízí 3 dny strávené na akci s bohatým programem. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy, počítačové hry, společenské deskové hry, karetní hry a L.A.R.P., prezentace vývojářských studií a výstava historie počítačových her, odborné přednášky, besedy a příspěvky na téma her, turnaje a hraní nejnovějších počítačových her, karetní hry (MTG, World of Warcraft, Pokémon, Yu-gi-oh), deskové hry (Vládcové podzemí, Smallworld, Dominion,Carcassone, Osadníci, …), casual hry (Guitar Hero,DDR, SingStar, EyeToy, …).

Otázka:

Která nejnovější kniha Andrzeje Sapkowského bude pokřtěna na AnimeSHOW 2011?

a) Zaklínač

b) Zmije

c) Boží Bojovníci

Soutěž byla ukončena. Výhercům gratulujeme, přejeme jim příjemný pobyt v Bratislavě a správnou odpověď jsme pro vás tradičně ztučnili.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na AnimeSHOW 2011 a GAME EXPO – UKONČENO