Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o vstupenky na 3D koncert The Australian Pink Floyd Show – UKONČENO

Redakce

Redakce

19. 1. 2011

The Australian Pink Floyd Show, nejlepší tributní kapela všech dob, odehraje v Praze 3D živý koncert. Se svou novou show Pink Floyd´s Greatest Hits Would Tour 2011 se představí 1. února v pražské Tesla Aréně.

foto: The Australian Pink Floyd Show

The Australian Pink Floyd Show, Zdroj: pořadatel akce

Tato nová show bude plná 3D videí a efektů, které si diváci budou moci vychutnat s pomocí 3D polarizačních brýlí. Je to stejná technologie, která se používá po celém světě v 3D kinech a vytváří iluzi trojrozměrného obrazu dotýkajícího se publika. Úplnou novinkou je také unikátní kvadrofonní ozvučení.

Pink Floyd´s Greatest Hits Wourld Tour 2011 bude největším a nejúžasnějším tributem Floydů všech dob. Diváci si tak budou moci užít dvě a půl hodiny trvající živou show plnou absolutně největších hitů s velkolepě honosnými scénami, které dostanou všechny, nejen opravdové fanoušky Pink Floyd.

Dva výherci obdrží po dvou vstupenkách na tuto jedinečnou show, kterou pražská Tesla Aténa uvidí první únorový den. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Z jaké země pochází skuteční Pink Floyd?

a) Spojené státy

b) Velká Británie

c) Austrálie

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz a nezapomeňte uvést heslo Pink Floyd Show a korespondenční adresu, na kterou případnou výhru zašleme. Soutěž trvá od 19. ledna a končí 25. ledna v 18 hodin, kdy proběhne slosování.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na 3D koncert The Australian Pink Floyd Show – UKONČENO