Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o vstupenky do kina IMAX Praha na film Hubble 3D: Vesmírný dalekohled – UKONČENO

Redakce

Redakce

23. 10. 2010

Film HUBBLE 3D: KOSMICKÝ DALEKOHLED spojil při tvorbě unikátní koncept NASA, speciální technologie IMAX® 3D a produkci Warner Bros Pictures. Nabízí divákovi jedinečnou cestu do vesmíru, na kterou kosmonauti tvrdě trénují a čekají celý život. Topzine.cz pro Vás připravil soutěž o 20 vstupenek na tento snímek.

Zdroj: Archiv IMAX

Populárně vědecký film HUBBLE 3D: KOSMICKÝ DALEKOHLED kombinuje úchvatné záznamy pořízené technologií IMAX® 3D se snímky pořízenými dalekohledem během téměř dvaceti let, kdy Hubble slouží lidstvu jako okno do vesmíru. Díky vyspělé počítačové vizualizaci se detailní data z dalekohledu stávají sekvencí vědecky realistických výletů, které se před námi odehrávají na obrazovce jako exkurse do vesmíru s průvodcem na cestě časoprostorem.

HUBBLE 3D: KOSMICKÝ DALEKOHLED je sedmým filmem z dílny cenami ověnčeného týmu IMAX Space Team a divákovi nabízí inspirující a jedinečný pohled na poslání Hubbleova vesmírného dalekohledu a seznamuje ho s tím, jak tento dalekohled změnil náš pohled na vesmír i na sebe samé. Na vzniku snímku se podílel i americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA).

[jen_pro_prihlasene]

V českém znění vás vesmírem bude provázet Michal Jagelka. Víte, kdo namluvil původní anglický komentář k filmu?

a)      Leonardo di Caprio

b)      Tom Hanks

c)       Nicolas Cage

[/jen_pro_prihlasene]

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz a do předmětu nezapomeňte napsat heslo Hubble. Každý 10 výherců získá po 2 vstupenkách. Soutěž končí 30. října v 19 hodin a výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky do kina IMAX Praha na film Hubble 3D: Vesmírný dalekohled – UKONČENO