Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o večeři s Bek Ofis, podepsaná CD a singly Náhradník – UKONČENO

Redakce

Redakce

23. 4. 2011

foto Bek OfisPop – rockový projekt Jana J. Nedvěda získal na oblibě především díky Náhradníkovi. Čtenáři Topzine.cz mají jedinečnou šanci zajít s frontmanem Bek Ofis na večeři a vyhrát i další lákavé ceny.

foto Jan J. Nedvěd

Jan J. Nedvěd při křtu desky Divercity, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Náhradník je jistě nejúspěšnějším singlem projektu Bek Ofis, ale spousta dalších skladeb z obou jejich alb stojí za poslechnutí. V létě chystají dokonce nový videoklip. Přinášíme vám soutěž o večeři, s Janem J. Nedvědem, zpěvákem, kytaristou a frontmanem kapely, na kterou jednoho výherce Honza rád pozve.

Soutěž trvá od 23. dubna do 29. dubna

Pokud nebudete vylosováni, nemusíte věšet hlavu, pro pět z vás je připraveno pět podepsaných kompaktů Divercity. To ale stále není vše, nebudete – li mezi prvními šesti vylosovanými, máte možnost obdržet jeden z dvaceti singlů Náhradník. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Kdo přinesl v klipu Náhradník snídani Janu J. Nedvědovi až do postele?

a) Viktor Dyk

b) Jakub Jakubec

c) Vojta Dyk

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz a do předmětu připište heslo Večeře Bek Ofis. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem. Slosování proběhne 29. dubna v 15 hodin. Výherce večeře si poté domluví datum a místo s manažerkou kapely. Upozorňujeme, že večeře se uskuteční v Praze.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o večeři s Bek Ofis, podepsaná CD a singly Náhradník – UKONČENO