Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Soutěž o trička a budíky ve tvaru činky k akčnímu filmu Thor – UKONČENO

Redakce

Redakce

8. 5. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o 5 pánských triček a 5 budíků ve tvaru činky k filmu Thor. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jeden z balíčků cen může být váš!

Severský bijec Thor, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 14. 5. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 5 pánských triček a 5 budíků ve tvaru činky k filmu Thor.

Thorovu (Chris Hemsworth) otci, vládci bohů Odinovi (Anthony Hopkins), trvalo spoustu let, než ve své říši nastolil křehký mír. Jeho arogantní a domýšlivý syn ale dělá všechno proto, aby tuhle rovnováhu narušil. Když pohár trpělivosti jeho otce přeteče, Odin Thora exemplárně potrestá. Odebere mu jeho božské schopnosti a svrhne ho mezi obyčejné smrtelníky na planetu Zemi. Svržený a zavržený Thor lidmi zpočátku opovrhuje, postupně se mu ale začnou dostávat pod kůži, zejména sličná vědkyně Jane Foster (Natalie Portman).

Thorovi ale není dopřáno užívat si pozemského klidu. Jeho bratr Loki (Tom Hiddleston) chce využít Thorova aktuálního oslabení a pošle na něj armádu všehoschopných pochopů, která v duchu přísloví „Když se kácí les, létají třísky“ rozpoutá peklo na Zemi. Boží synek se bude muset rychle rozhodnout, jestli nechá lidi za sebe krvácet, nebo se vzchopí, zvedne kladivo a vyrazí na zteč.

Soutěžní otázka:

Za jaký film získala herečka Natalie Portman, která zde hraje vědkyni Jane Foster, Oscara?

A) Thor
B) Hlavně nezávazně
C) Černá labuť

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Thor, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Thor.

Thor

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy
USA, 2011, 114 min

Režie: Kenneth Branagh
Hrají: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Natalie Portman, Colm Feore, Jaimie Alexander, Stellan Skarsgård, Adriana Barraza, Stan Lee, Ray Stevenson, Tadanobu Asano, Idris Elba, Kat Dennings, Rene Russo, Clark Gregg, Cassity Atkins, Samuel L. Jackson

Premiéra v ČR: 28. dubna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o trička a budíky ve tvaru činky k akčnímu filmu Thor – UKONČENO