Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o soundtracky a trička k filmu Nevinnost od Jana Hřebejka – UKONČENO

Redakce

Redakce

24. 1. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o pět soundtracků a pět dámských triček k filmu Nevinnost. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Aňa Geislerová v novém Hřebejkově filmu Nevinnost, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 1. 2. v 19:00 hodin. Ve středu 2. 2. vylosujeme výherce a cena jim bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o pět soundtracků a pět dámských triček k filmu Nevinnost.

Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař, milovaný otec a manžel čelí obvinění z velmi těžkého zločinu. Ze dne na den vyměnil dobrou adresu za celu ve vazební věznici, odkud se nevina prokazuje hodně těžko, zvlášť, když protistraně pomáhá člověk, který může být motivován osobní pomstou.

Pravda prý nakonec vždycky zvítězí nad lží a nenávistí. Někdy ani to ale nemusí znamenat vítězství. Někdy je to jen přestávka před dalším, mnohem náročnějším zápasem. Zvlášť, když ve snaze zachránit se obětujete tajemství, která měla zůstat navždy skrytá, protože jsou pro vás i pro vaše okolí příliš nebezpečná.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje scenárista filmu Nevinnost?

A) Petr Jarchovský
B) Jiří Vejdělek
C) Zdeněk Svěrák

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Nevinnost, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Nevinnost. Snímek je v kinech od 20. ledna.

Nevinnost

Drama
Česko, 2011, 98 min

Režie: Jan Hřebejk
Hrají: Ondřej Vetchý, Zita Morávková, Aňa Geislerová, Hynek Čermák, Anna Linhartová, Alena Mihulová, Rebeka Lizlerová, Miroslav Hanuš, Luděk Munzar, Daniel Czeizel

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o soundtracky a trička k filmu Nevinnost od Jana Hřebejka – UKONČENO