Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o Playstation 3, DVD a Blu-ray k filmu Resident Evil: Afterlife – UKONČENO

Redakce

Redakce

24. 1. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o Playstation 3, DVD a Blu-ray k filmu Resident Evil: Afterlife. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a cena může být vaše!

Milla, přemožitelka zombíků, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 3. 2. v 19:00 hodin. Ve pátek 4. 2. vylosujeme výherce a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o Playstation 3 v hodnotě 8 000 Kč a DVD a Blu-ray k filmu Resident Evil: Afterlife.

FILM

Po jejím osamělém útoku na pevnost Umbrella Corporation jsou nadpřirozené schopnosti Alice (Milla Jovovich) utlumeny. Kvůli ohromnému množství Nemrtvých se Alice znovu spojuje s Claire Redfield (Ali Larter) a jejím bratrem Chrisem (Wentworth Miller). Společně s dalšími přeživšími nacházejí útočiště v opuštěném vězení, ale i tady jim hrozí dav krvelačných zombie. K úniku před nimi budou potřebovat dokonalou výzbroj. Ale střet s Albertem Weskerem a Umbrella Corporation posune boj o přežití na zcela novou úroveň nebezpečí.

Playstation 3 přehrává  a

DVD

Bonusy: Podívejte se do zákulisí procesu natáčení tohoto úžasného akčního filmu s pohledy do zákulisí natáčení, komentářem tvůrců a upoutávkou k filmu Resident Evil: Damnation.
Ukojte svou chuť na AFTERLIFE s těmito exkluzivními bonusy na Blu-rayTM! Obsahuje Pohled Nemrtvých – Obraz v obraze. Vynechané a vystřižené scény.
movieIQ+sync.
5 dalších filmů o filmu.

Zvuk: český 5.1, anglický 5.1 maďarský 5.1, ukrajinský 5.1, polský 5.1, ruský 5.1

Titulky: české, slovenské, anglické, ruské, bulharské, čínské, chorvatské, estonské, hindské, maďarské, islandské, korejské, litevské, polské, rumunské, srbské, slovinské, ukrajinské

Délka: 97 minut

Obraz: 2.35:1

Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje hlavní hrdinka ve filmu Resident Evil: Afterlife?

A) Alice
B) Elizabeth

2. Jak se jmenuje režisér filmu Resident Evil: Afterlife?

A) Michael Bay
B) Paul W. S. Anderson

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Resident Evil: Afterlife, vyplňte odpovědi a odešlete je na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Resident Evil: Afterlife. Snímek je na DVD a Blu-ray od 24. ledna.

Resident Evil: Afterlife

Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor
Velká Británie / Německo / USA, 2010, 97 min

Režie: Paul W.S. Anderson
Hrají: Milla Jovovich, Boris Kodjoe, Ali Larter, Wentworth Miller, Sienna Guillory, Spencer Locke, Shawn Roberts, Kacey Barnfield, Norman Yeung, Kim Coates, Sergio Peris-Mencheta

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o Playstation 3, DVD a Blu-ray k filmu Resident Evil: Afterlife – UKONČENO