Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o pět výtisků knihy Modrý měsíc – UKONČENO

Redakce

Redakce

29. 5. 2011

Série Anity Blakeové se v česku dočkala již osmého dílu. Modrý měsíc Laurell K. Hamiltonové slibuje akční jízdu a dosavadní zkušenost s lovkyní upírů Anitou napovídá, že k tomu přibude i velké množství erotiky. Soutěžte o pět výtisků!

Ilustrace na obálce knihy Modrý měsíc, autor: Alžběta Trojanová

Modrý měsíc, osmý svazek již téměř dvacetidílného cyklu o Anitě Blakeové, by si leckdo mohl splést s knihou stejného názvu od Allyson Noëlové. Krom názvu a víceméně podobného žánru však nesdílejí vůbec nic. Osmé pokračování příběhů Anity Blakeové od Laurell K. Hamiltonové je totiž je akčnější, ještě erotičtější a ještě tlustší než jeho předchozí bratříčci.

Čtěte také exkluzivní ukázku z knihy

Když Anitu v brzkých ranních hodinách vzbudí telefon, nejraději by jeho šňůru omotala kolem krku volajícímu a utahovala a utahovala. O to víc, že dotyčný je bratr jejího bývalého snoubence a vyrušil ji uprostřed erotického snu o jejím současném milenci. Důvod telefonátu je však pro ni studenou sprchou. Richard, vlkodlačí alfa a Anitina bývalá láska, je ve vězení pro podezření ze znásilnění. Anita zná Richarda dobře a ví, že i přes svoji příležitostnou chlupatost by ženě nikdy neublížil. Ale je třeba to dokázat dřív, než se na obloze objeví úplněk. Pak by totiž Richard mohl ve vazbě provádět mnohem horší věci.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje první díl série Anita Blake, lovkyně upírů?

a)      Krvavé koleno
b)      Rozesmátá mrtvola
c)      Provinilé slasti

Správné odpovědi zasílejte do pondělí 6. června na adresu soutez@topzine.cz a do předmětu nezapomeňte uvést Modrý měsíc. V jiném případě nebudou vaše odpovědi do soutěže zařazeny. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy jen první mail.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o pět výtisků knihy Modrý měsíc – UKONČENO