Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o pět knih k filmu Hezké vstávání s Harrisonem Fordem – UKONČENO

Redakce

Redakce

8. 3. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o pět knih k filmu Hezké vstávání s Harrisonem Fordem. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Jméno Harrison Ford už není jen synonymum pro jméno Indana Jones, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 15. 3. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a cena jim bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o pět knih k filmu Hezké vstávání.

Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje Panny s Netvorem. Zaměstnání televizní produkční je ideální pro workoholiky, kterým to stejně rychle mluví jako myslí a kteří nemají problém zařídit na počkání nemožné. Tedy i pro Becky, která má zachránit vadnoucí ranní televizní show jménem Rozbřesk, jejíž podíly na koláčích sledovanosti jsou tenké jako papír.

Akční Becky má mraky nápadů, co udělat jinak a lépe, jenže hned ten první se promění v permanentní noční můru. K moderátorské harcovnici ranního vysílání Colleen Peckové (Diane Keaton) se totiž rozhodne přidat legendu mezi americkými žurnalisty Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tenhle nesympatický a nafoukaný potížista jí vinou smlouvy, kterou má podepsanou s televizní společností, nemůže poslat kamsi, a tak jí z moderátorského křesílka alespoň znepříjemňuje život, jak se dá. Aby bylo ještě hůř, nebezpečně to skřípe i mezi ním a Colleen, a aby bylo úplně nejhůř, koláče se dál ztenčují, i když už to skoro nejde. Tváří v tvář nevyhnutelnému krachu se Becky pokusí o nemožné, ačkoli bezmála stachanovské nasazení jí začíná komplikovat rodící se vztah k jednomu z kolegů (Patrick Wilson).

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje hlavní hrdinka filmu Hezké vstávání?

A) Lizzy
B) Becky
C) Annie

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Hezké vstávání, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Hezké vstávání.

Hezké vstávání (Morning Glory)

Komedie / Drama / Romantický
USA, 2010, 107 min

Režie: Roger Michell
Hrají: Rachel McAdams, Harrison Ford, Jeff Goldblum, Patrick Wilson, Diane Keaton, Curtis „50 Cent“ Jackson, John Pankow, Ty Burrell, Adrian Martinez, Matt Malloy, Christopher Sieber, Don Roy King, Bruce Altman, Jason Kravits

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o pět knih k filmu Hezké vstávání s Harrisonem Fordem – UKONČENO