Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o pět interaktivních dětských triček a jedno DVD k filmu Já, padouch – UKONČENO

Redakce

Redakce

15. 2. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o pět interaktivních dětských triček a jedno DVD k filmu Já, padouch. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Gru je padouch!, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 22. 2. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a cena jim bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o pět interaktivních dětských triček o velikosti M a jedno DVD k filmu Já, padouch.

Ve šťastném předměstském sousedství, obklopeném bílým plaňkovým plotem a kvetoucími keři růží, stojí černý dům s mrtvým trávníkem. Aniž by to sousedé věděli, hluboko pod tímto domem je obrovský tajný úkryt. A zde nacházíme Grua (Steve Carell) obklopeného armádou svých uličnických a zlomyslných přisluhovačů, mimoňů, který plánuje tu největší loupež v historii celé zeměkoule. Gru se chystá ukrást Měsíc (ano, Měsíc!).

Interaktivní tričko, které můžete vyhrát

Gru si libuje ve všem špatném. Vyzbrojen svým arzenálem Zmenšovacích paprsků, Mrazících paprsků – mrazáků a obojživelných bojových vozidel poráží vše, co mu stojí v cestě. A to všechno až do okamžiku, kdy se střetne s neochvějným přesvědčením třech malých osiřelých děvčátek, které na něj pohlédnou a vidí v něm něco, co nikdo jiný dosud neviděl: možného tátu.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje hlavní postava padoucha?

A) Gru
B) Steve
C) Carl

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Já, padouch, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Já, padouch.

Já, padouch (Despicable Me)

Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2010, 95 min

Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud
Hrají: Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand, Julie Andrews, Will Arnett, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Elsie Fisher, Pierre Coffin, Chris Renaud, Jemaine Clement, Jack McBrayer, Danny R. McBride, Ken Jeong

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o pět interaktivních dětských triček a jedno DVD k filmu Já, padouch – UKONČENO