Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o lístky do kina a speciální pohlednice k filmu Černá labuť – UKONČENO

Redakce

Redakce

12. 2. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o 5×2 lístky na film Černá labuť a deset sad speciálních pohlednic. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Natalie Portman za roli Niny získala už i Zlatý glóbus, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 19. 2. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a cena jim bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 5×2 lístky do kina Palace Cinemas na film Černá labuť a sadu speciálních tematických pohlednic.

V psychologickém thrilleru Černá labuť, zasazeném do prostředí newyorské baletní scény, zavádí vizionářský režisér Darren Aronofsky diváky na fascinující a mrazivou cestu do nitra mladé baleríny, která se kvůli své vytoužené roli v Labutím jezeře stane až děsivě dokonalou. Snímek sleduje příběh Niny (Natalie Portman), baleríny newyorského baletu, jejíž život je, podobně jako život všech v této profesi, plně pohlcen tancem. Žije s matkou Ericou, bývalou balerínou (Barbara Hershey), která své profesní ambice nikdy zcela nenaplnila podle svých představ, a tak teď alespoň nadšeně podporuje kariéru své dcery.

Když se umělecký šéf baletu Thomas Leroy (Vincent Cassel) rozhodne pro novou premiéru sezóny, Labutí jezero, vyměnit stávající primabalerínu Beth Macintyre (Winona Ryder), Nina je jeho jasnou volbou. Do souboru ale vzápětí přichází nová tanečnice Lily (Mila Kunis), která na Leroye velmi zapůsobí svou smyslností a pro Ninu se tak okamžitě stává velkou konkurencí. Labutí jezero totiž vyžaduje tanečnici, která umí zahrát jak nevinnou a noblesní Bílou labuť, tak Černou labuť, která představuje lstivost a smyslnost. Nina je dokonalým ztělesněním Bílé labutě, ale Černá labuť je její povaze a projevu vzdálená. To ale rozhodně neplatí pro Lily… Mezi oběma tanečnicemi se rozvíjí podivně zvrácené přátelství, které ale ničí vzrůstající vzájemná rivalita. Nina se nechce své vysněné role vzdát, ale při naplnění svého snu může překročit hranici, zpoza které už nebude návratu do normálního světa.

Soutěžní otázka:

Jaké ocenění už za roli Niny Natalie Portman získala?

A) Zlatý glóbus
B) Oscar
C) Český lev

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s Černou labutí, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Černá labuť.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o lístky do kina a speciální pohlednice k filmu Černá labuť – UKONČENO