Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o kosmetiku Gliss Kur a Fa – UKONČENO

Redakce

Redakce

17. 4. 2011

OBR.: Logo značky FaLeze na vás jaro? Hormony se bouří? Chcete se líbit opačnému pohlaví? Nabízíme několik šikovných pomocníků. Vyhrajte jeden z balíčků vlasové kosmetiky Gliss Kur Satin Relax nebo jednu z voňavých sad Fa Men Black Sun.

FOTO: Gliss Kur Satin Relax od Schwarzkopf

Gliss Kur Satin Relax od Schwarzkopf, Zdroj: Henkel ČR

Vlasy jsou korunou vaší krásy a po dlouhé zimě si zaslouží trochu péče. Dodejte jim krásu i zdraví výrobky Gliss Kur Satin Relax od Schwarzkopf. Účinná receptura uvolní vlasovou strukturu, vyhladí všechny nepravidelnosti a zkrotí i nepoddajné a suché vlasy, a to i ve vlhkém počasí. Budou tak viditelně lesklé, uhlazené a hedvábně saténové.

Správný chlap má smrdět? Tak tohle motto už je dávno passé. Ženy chtějí upraveného muže, který bude příjemně vonět. Řada Fa Men Black Sun nabízí svěží moderní vůni s nádechem orientálního koření. Tvoří ji kombinace výtažků z tropického dračího ovoce a červeného chilli. Žhavá vůně, která ji určitě dostane na kolena!

Soutěžní otázka

Obaly produktů Fa Men Black Sun jsou:

a) tmavě modré

b) černo oranžové

c) zeleno hnědé

Losujeme 10 výherců (5x sada Gliss Kur, 5x sada Fa). Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz do 23. 4. do 17 hodin. Do předmětu pište Henkel. Výherci budou informováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o kosmetiku Gliss Kur a Fa – UKONČENO